Bunları not edin

Cumartesi 27.03.2010

"Özgener'in açıklamaları yakışıksız, kışkırtıcı. Söylediklerim tarihe not edilsin. Makamlar iktidar hevesi için kullanılamaz"

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'in geçen salı yaptığı açıklamalara sert yanıt verdi. Başkan vekili Nihat Özdemir, asbaşkanlar Şekip Mosturoğlu ve Ali Koç'la birlikte Şükrü Saracoğlu Stadı'nın 1907 Tribünü'nde bir basın toplantısı düzenleyen Yıldırım, Özgener'e verdi veriştirdi. İşte o sert açıklamadan bazı pasajlar: "Arkadaşlarımın bu toplantıyla ilgili bana tavsiyesi, 'Metni oku ve dışına çıkma. Çünkü yine ceza alırsın' şeklinde. Ben de bu tavsiyelere uyacağım."

F.BAHÇE SAMİ YEN'E BU PANKARTLA ÇIKACAK!


Dünyada benzeri yok
"Türk spor ailesinin birbirlerine taziyelerini ilettiği bir günde, Mahmut Özgener'in kulübümüzü ve diğer kulüpleri hedef alan konuşması bizleri üzdü. Yakışıksız ve gerçek dışı yorumlarda bulunması spor camiasına yönelik kışkırtıcı bir yaklaşımdır. Ben başarısızlığın hesabını TFF başkanına değil genel kurula veririm. PFDK tüm kararlarını oybirliği ile alıyor. Bu arkadaşlar, dünyada görülmemiş bir biçimde her konuda hemfikirler. Hiç görüş ayrılıkları yok. Bu çok ilginç"

Savaş halinde değiliz
"Türk futbolu sırça köşkte oturan ve haftanın sadece 3 günü İstanbul'a gelen bir başkan tarafından yönetilemez. Tribünden bir insanın atılmasına 100 bin TL ceza veren federasyon, internette kendi aleyhine yapılan açıklamaya 50 bin TL ceza vermiştir. Burada yaptığım açıklamaların tarihe not edilmesini istiyorum. Hiç kimse içindeki iktidar hevesi için bu makamı kullanamaz. Hiçbir kurum ile savaş halinde değiliz. Onların attığı adımlara göre biz de karar vereceğiz."


FENERBAHÇE'NİN UNUTULMAZ YABANCILARI

TUNCAY ŞANLI HAKKINDA ŞOK İDDİA!

FENERBAHÇELİLER VE GALATASARAYLILAR BU MAÇLARI UNUTAMIYOR

EFSANE FUTBOLCULARIN UNUTAMADIKLARI DERBİ KARŞILAŞMALARI
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN