Şans mı dedin!

Salı 30.03.2010

"Gençlerbirliği ve Manisa maçlarında şans kimden yanaydı ona da bakmak lazım. Derbiyi savaşarak kazandık"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum, dünkü idmanın başında basın odasında gazetecilerle sohbet etti. Daum, Fenerbahçe'nin derbiyi şansıyla kazandığı yolundaki yorumların hatırlatılması üzerine imalı bir cevap verdi. Alman hoca, "Tabii ki şans faktörü de vardı. Ama aynı şans Gençlerbirliği ve Manisaspor maçlarında bizden yana değildi. Bu galibiyet daha önceki şanssızlıkları karşıladı" dedi.

FENERBAHÇE'DEN GALATASARAY'A "RESMİ" GÖNDERMEGİDİŞATIMIZ GAYET İYİ
5 maçtır gol yemediklerini, bunun çok önemli olduğunu vurgulayan Daum, derbide galibiyete üstün mücadele güçleriyle uzandıklarını ifade etti. Sarı-lacivertli çalıştırıcı, derbileri bazen daha kolay oynadıklarını belirtirken, "Diğer takımlara karşı konsantrasyonumuz ise daha zor oluyor. Yine de takımım son maçlarda büyük aşama kaydetti. Bu yolda hızlı şekilde devam edeceğiz. Yolumuz, gidişatımız çok iyi" şeklinde konuştu.VURAL İMASI

Daum, derbi sonrası Türk antrenörleri ile söylediği sözlerle ilgili şunları kaydetti: "Gol uzaktan geldi. 'Türk antrenörü olsaydım bunu çalıştık derdim' dedim. Bu sözler Özdilek, Ertuğrul Sağlam, Çalımbay, Mustafa Denizli ve Güneş gibi hocaları kapsamıyor. 15'e yakın daha isim sayabilirim. Hedefim, sürekli böyle konuşan birisiydi." Daum'un kastettiği isim Kasımpaşa'nın hocası Yılmaz Vural'dı.FENERBAHÇE CİMBOM'U BİR CD İLE YIKTI! NASIL MI?

ŞİMDİ NEREDELER?

FUTBOLCULARIN MEMLEKETLERİ

FUTBOLCULARIN LAKAPLARI

KARDEŞ FUTBOLCULARYükleniyor
BİZE ULAŞIN