Geç de olsa gördüler

Cumartesi 01.05.2010

"Hakem hatalarına zamanında duyarsız kalanlar şimdi yarıştan kopunca konuşmaya başladılar"

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, F.Bahçe dergisinde kaleme aldığı yazısında iğneli konuştu. İşte öne çıkanlar: "Bir süre önce, standart dışı hakem kararları ve uygulamaları ile ilgili örnekler vermiş, bunun Türk futboluna zarar getirdiğini dile getirmiştik. Söylediklerimiz duymazdan gelinmiş, sessiz kalınmıştı. O gün susanlar, şimdi yarıştan kopunca gerçeği geç de olsa gördüler. Bir tek farkla; faturayı bize keserek! Bunu anlamak mümkün değil. Bizler, Türk futbolu adına her zaman doğruyu yapanın yanında olmaya hazırız."

FOTOMAÇ İDDAA MERKEZİ İÇİN TIKLAYINIZ

TUHAF VE DE ÇİRKİN
Türk futbolunda "tuhaf ve çirkin" olaylar yaşandığını sözlerine ekleyen Yıldırım, şöyle devam etti: "Liderliği ele geçirmemizin ardından görülmemiş seviyesizlikler yaşanmaya başlandı. Çirkin ve yakışıksız isnatlar ve ithamlar birbirini izledi. Futbol ailesi bu kişileri dışlamalıdır."

BUNA GÜÇLERİ YETMEZ
Yıldırım, yazısında şampiyonluk yarışına da değinirken, "Camia olarak sıkı sıkıya kenetlendik. Bizi yolumuzdan kimse çeviremez. Takımımız üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirdikten sonra, hiçbir güç bizi başarıya ulaşmaktan mahrum edemeyecektir" ifadelerini kullandı.
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA