Bayram yeri

Pazar 02.05.2010

Şükrü Saracoğlu Stadı'nı dolduran binlerce Fenerbahçeli 90 dakika boyunca tribün şov yapıp rakipleri kıskandırdı

Şükrü Saracoğlu Stadı'nda dün resmen şampiyonluk provası yapıldı... Eskişehir maçında lider Fenerbahçe'yi yalnız bırakmayan 52 bin taraftar, 90 dakika boyunca hiç susmazken yaptıkları tribün şovla adeta rakiplerine nazire yaptı. Maç öncesi "Fener gol gol gol, şampiyonluk geliyor" tezahüratı ve pankartlarla muhteşem bir gösteri yapan tribünler, 2. yarıda coşkunun doruğuna ulaştı.

RESMEN BÜYÜLEDİLER
Eskişehirspor karşısında erken gelen iki golle rahatlayan Fenerbahçeliler, şampiyonluk şarkılarını daha içten söylemeye başladı. Her tezahüratında 'şampiyonluk' kelimesini dilinden düşürmeyen sarı-lacivertliler, senkronize bir şekilde yaptıkları tribün şovla da herkesi büyüledi. Kadıköy'ü bayram yerine çeviren Fenerbahçeliler'in dün geceki görüntüsü, "şampiyonluk provası" diye yorumlandı.

HERKES HADDİNİ BİLECEK
Sarı-lacivertli taraftarlar, Eskişehirspor karşılaşmasının ardından "Herkes haddini bilecek" yazılı dev bayrak açtı. Maraton tribünündeki Fenerbahçeliler hakemin bitiş düdüğünün ardından galibiyet coşkusunu yaşarken açtıkları bayrakla rakiplere mesaj yolladı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN