Web Sürümüne Geç

İyi ki Bursa kazandı

Pazar 02.05.2010

"Kalan 3 maçımızı kazanırsak 2 kupa kaldıracağız. Bursa'nın galip gelmesi bizi motive ediyor, bu açıdan iyi oldu diyebiliriz"

F.Bahçe Teknik Direktörü Daum, Eskişehir önünde ilk yarıda yüksek tempo yaparak erken baskı kurduklarını söyledi. İlk dakikadan itibaren takımdaki kazanma isteğinin görüldüğünü ifade eden Alman teknik adam, "Tüm oyuncular hedefi gerçekleştirmek için elinden geleni yapıyor. Ama ikinci yarıda biraz oyundan düştüğümüzü söyleyebilirim. Çünkü paslaşmalarda sorun yaşadık. Her şeye rağmen kalemizi yine gole kapadık" dedi.

BİZİM İÇİN FARKLI
Haftalardır baskı altında oynadıklarına dikkat çeken tecrübeli çalıştırıcı "Bu baskı birçok takım için kötü bir şey olabilir. Ama bizim için iyi bir şey. Çünkü bu takım baskı altındayken çok daha iyi oynuyor. Bu yüzden bir anlamda Bursaspor'un kazanması daha iyi oldu diyebilirim. Kalan 3 maçımızı kazanırsak, 2 kupa kaldıracağız. Oyuncularımın bunu gerçekleştireceğine inanıyorum" diye konuştu.

SON KARAR: OYNARLAR
Daum, sakatlıkları bulunan Gökhan Gönül'ü ile Selçuk Şahin'i oynatıp oynatmayacağına maç sabahı karar verdi. Kontrolleri yapılan iki futbolcunun oynamasında karar kılındı. Fenerbahçe'de, kırmızı kart cezalısı Vederson ile birlikte iyileşmesine rağmen Cristian kadroda yer almadı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN