Ayrılık vakti geldi!

Pazartesi 03.05.2010 15:12

Sezon sonunda Fenerbahçe ile yollarını ayıracak olan Deivid, artık gün sayıyor. İdmandaki bu görüntü de Brezilyalı yıldızın Sarı-Lacivertliler’i kafasında bitirdiğini gösteriyor!

Habertürk'ün haberine göre; Fenerbahçe ile Deivid'in yolları ayrılıyor... Her ne kadar yönetim "Kalacak" şeklinde açıklama yapsa da sezon sonunda gönderilecek isimlerin başında yıldız oyuncu geliyor. G.Saray derbisi öncesi Aziz Yıldırım'ın hışmına uğrayan ve tüm takımın önünde azar işiten Deivid, o gün bugündür bir türlü kendine gelemiyor. İdmanda da Daum tüm futbolcularla konuşurken Deivid'in gruptan ayrı eli belinde durması dikkat çekti.

Brezilyalı, takımın en çok para kazanan oyuncuları arasında olsa da bu sezon bir türlü istenen performansı sergileyememiş ve başkanın sert sözlerine maruz kalmıştı. Son olarak da yöneticilerin menajerini ayrılık görüşmeleri için İstanbul'a çağırması, Deivid'in moralini iyice bozdu. Bu arada, İstanbul'a gelen menajer Juan Figger'in yardımcısı Cristian Butcher'in "Sadece Deivid için değil başka oyuncular için de geldim" şeklinde konuşması dikkat çekti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN