Kendimiz için

Salı 04.05.2010

A.Gücülü futbolcu: Biz Fener'i Bursa için değil kendimiz için yenmek istiyoruz. Sahada bizim taraftarımızı görmek isteriz

Fenerbahçe, pazar günü deplasmanda Ankaragücü'ne karşı belki de sezonun en önemli maçına çıkacak. Puan kaybı, haftayı bay geçen Bursaspor'u ligin bitimine bir hafta kala zirveye yükseltecek. "Kardeşlik" söylemleri, maç öncesi lideri en çok geren unsur. "Ankaragücü, kardeş kulübü Bursa şampiyon olsun diye maça ekstradan asılacak" yorumları, Fenerbahçelileri kızdırıyor.

DÜŞMAN DEĞİLİZ

Her ne kadar özür dilese de Ankaragücü Asbaşkanı Ayhan Atalay'ın Aziz Yıldırım'ı hedef alan açıklamaları da tansiyonu yükseltti. Hürriyet, tüm bunların dışlarında geliştiğini açıkladı. A.Gücülü futbolcu, "Kimin şampiyon olacağı bizi ilgilendirmez. Biz sadece kendimiz ve ailemiz için oynayacağız. Kimseye düşman değiliz. Başka bir takımın taraftarının desteğine ise ihtiyacımız yok" dedi.

BARIŞ MESAJLARI
Fenerbahçe Kulübü'nün 103. Kuruluş yıldönümü ve Ulu Önder Atatürk'ün kulübü ziyaret edişinin 92. yılı nedeniyle, Dereağzı Tesisleri'nde bir kutlama ve anma töreni düzenlendi. Törene, başkan Aziz Yıldırım ve birçok yönetici ile birlikte eski başkanlardan Faruk Ilgaz da katıldı. Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, "Atamızın izinde yürüyoruz. Bizler hiçbir zaman sürtüşmenin, suçlamanın içinde bulunmadık'' dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN