Web Sürümüne Geç

Yıldırım'ın sözleri olay yaratacak!

Salı 04.05.2010 10:37

"Ben Daum'un yerinde olsaydım Gökhan ve Semih'i birlikte oynatırdım. Güiza o golleri atsa 7-8 puan farkla önde olurduk. Çifte kupa çok zor. Bursa'nın ciddi avantajı var."

Beşiktaş eski menajeri Sinan Engin, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl'la yediği yemekte tüm konuşulanları Kanaltürk'te yayınlanan Telegol programına anlattı. İşte Aziz Yıldırım'ın şampiyonluk yarışından, Güiza'ya, Beşiktaş derbisinden, küfür sorununa kadar her konudaki müthiş sözleri:

İŞTE KARTALIN SON BOMBASI! TIKLAYIN

ASLANTEPE'NİN SON DURUMU! TIKLAYIN

ÇANTADA KEKLİK DİYE BİR ŞEY YOK

Ben olsam Gökhan Ünal ve Semih'i oynatırdım. Eğer Güiza kaçırdıklarını atsa şu an 7-8 puan farkla öndeydik. Şampiyon olmak ve kupayı kazanmak çok zor. Herkes bizi şampiyon ilan ediyor ama bence Bursaspor'un çok ciddi bir avantajı var. Ankaragücü ve Trabzonspor maçları zor geçecek. Bizim şampiyon olmamız kolay değil. Çantada keklik diye bir şey yok.

FUTBOL TARİHİNİN EN UNUTULMAZ "8 OLAYI - 8 FUTBOLCUSU"

KİMSE BEŞİKTAŞ'I KÜÇÜK DÜŞÜREMEZ!
Aykut'tan çok memnunum. Sezon sonunda da görevinde kalacak. Yok Daum'la Aykut anlaşamıyormuş. Bunlar doğru değil. İkisi birbirinin işine karışmıyor. Küfür her yerde bitecek. Sözümün arkasındayım. İnönü'de şahsıma edilen küfürleri elbette gerekli yerlere şikayet edeceğim. Şükrü Saracoğlu'nda sahaya balon atanları belirledik. Hepsinin kombinelerini iptal ettik. Kimse Beşiktaş'ı küçük düşüremez.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN