Daum: Baskı güç aşılıyor

Çarşamba 05.05.2010

"Bu sezon derbilerde gücümüzü herkes gördü. İyi çalıştık, iyi konsantre olduk"

Daum da Şenol Güneş gibi kupayı çok istediklerini ve kazanacaklarını söyledi. Alman hoca, "Bu sezon oynadığımız derbilerde gücümüzü gösterdik. Yarın da (bugün) göstererek kupayı almak istiyoruz" dedi. Daum daha önce sarf ettiği, "Baskı bizi güçlü yapıyor" sözüne atıfta bulunularak yöneltilen bir soruya şu cevabı verdi: "Futbol hayatınızda yaşayabileceğiniz en güzel şey bir finali kazanmaktır. Herkes iyi motive oldu, kazanmak için sahaya çıkacağız."

BAYRAM GÜNÜ SAYILIR
Finallerin hep açık geçtiğini belirten Daum şunları söyledi: "Umarım her zaman hatırlanacak güzel bir maç olur. Güzel bir şehir, güzel bir stat. İyi hazırlandık, iyi konsantre olduk. 'Maçtan sonra ne olur' diye bir düşüncemiz yok. Sonucu küçük detayların belirleyeceğini düşünüyorum. Bizi sevgi ve saygıyla karşılayan Şanlıurfa halkına teşekkür ediyorum. Futbolcular arasında büyük sevgi var. Türk futbolu için bu bir bayram günüdür. Kazanan hep Türk futbolu olsun."

SANTOS'UN DURUMU
Daum kazanmak istediklerini tekrarlayarak, "Kaybedersek Şenol hocayı tebrik edeceğiz. Tersi olursa da o bizi kutlayacaktır. Bu tür şeylerin yapılması hoştur" dedi. Alman hoca, Santos'un sakatlığıyla ilgili de şunları söyledi: "Maç bugün olsa Santos oynayamazdı. Yarın belli değil."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN