Web Sürümüne Geç

Daum'dan acı veren itiraf!

Çarşamba 05.05.2010 19:04

Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum, maç sonrasında yaptığı açıklamalarda Trabzonspor'un daha iyi oynadığını ve kazanmayı hak ettiğini söyledi.

Daum maç sonrasında şunları söyledi: "Trabzonspor'u tebrik ediyoruz. Çok iyi oynadılar ve kazanmayı hak ettiler. Şanlıurfa halkına teşekkür ediyoruz. Misafirperverlikleri süperdi. Gerçekten çok teşekkürler.

Aslında ilk yarıda maçta değildik. İlk yarı 2-0 alehimeze bitebilirdi. 2. yarı için birkaç değişiklik yaptık ve maça iyi başladık. 1-1 duran toptan oldu. Bu kötü oldu. Ondan sonra maç açık geçti. Bizimde çok net pozisyonlarımız vardı. Maç 2-1 olduktan sonra istediğimiz gibi oynayamadık ve istediğimiz sonucu alamadık.
Herkes şu anda çok üzüntülü. Bizim için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Bu maçtan sonra dinlenmemiz gerekir. Böyle maçlardan sonra takım daha güçlü oluyor. Takım hafta sonu için daha hazır olacak. Son haftalarda Emre çok yorucu maçlar oynadı. Kendisi de çok koşan biri. Emre bize başka zamanda lazım olacak. Bu nedenle oyundan aldım. Pazar günü bize lazım olacak."


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN