Web Sürümüne Geç

"FB’yi 3-0 yeneceğiz"

Cuma 07.05.2010 17:22

Ankaragücü As Başkanı Ayhan Atalay, yine iddialı açıklamalar yaptı. Takımın parasını alamadığı için antremana çıkmadığı yönündeki haberlerin doğru olmadığını söyleyen Atlay, "Bu da karşı tarafın bir oyunu. Futbolcular dün de bugün de antremana çıktılar" dedi.

Radyospor'da Aydın Cingöz ile Gündem Programı'na katılan Atalay, "Çıkan haberler yalan. Pis ve çirkin iddialar bu da karşı tarafın bir oyunu. Takımın çalışmalarını basına kapattık. İki gündür takım çalışmalara devam ediyor. Bir iki futbolcunun alacağı vardı onu da bu sabah ödedik. Haberler yalan" dedi.

FENERBAHÇE'Yİ 3-0 YENECEĞİZ
Kendisinin geçtiğimiz günlerde yaptığı "özür" açıklamasının çarpıtıldığını ifade eden Atalay, "Bu oyunlara gelemeyceğiz. Takım aslanlar gibi çalışıyor. Teknik heyetimizde hiçbir sorun yok. Bu haberlerden önce Fenerbahçe'yi 1-0 yeneceğiz diyiyordum şimdi 30 yeneceğiz diyiyorum. Bu iddialı bir açıklama değil bilgiye dayanarak yaptığım bir açıklama" şeklinde konuştu.

ŞAMPİYONLUK'TA ANADOLUYA GİDECEK
Sert açıklamalarına devam eden Atalay, "A ve B planlarını bozduk. Sıra geldi C planına lig bittince tüm gerçekleri açıklayacağız. Türkiye Kupası Anadolu takımı Trabzonspor'un oldu, şampiyonlukta Anadolu'nun diğer takımı Bursaspor'un olacak" diye konuştu.

KUDDUSİ MÜFTÜOĞLU ATAMASI
Atalay, Ankaragücü-Fenerbahçe maçını Kuddusi Müftüoğlu'nun yönetecek olması hakkındaysa, "Kötü bir yorum yapmamı bekemeyin, Müftüoğlu çok namuslu ve iyi bir hakem. Çıkacak ve en doğru şekilde maçı yönetecek" diyerek sözlerini tamamladı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN