Fener'e ahlaksız teklif

Pazartesi 10.05.2010 09:56

LIBERTADORES Kupası ikinci tur rövanşında Corinthians evinde Flamengo’yu 2-1 yenmesine rağmen turnuvaya veda etti ve rakibinin 100. yıl hedefine darbe indirdi.

Carlos dahil birçok ünlü futbolcuyu kadrosuna katan Corinthians'ta elenmek ayrıca mali olarak da kulübü büyük sıkıntıya soktu. Kupanın kazalınmasıyla 21 milyon TV geliri, 43 milyon sponsorluk, 16 milyon dolar da diğer gelirlerden getiri bekleyen Corinthians şimdi bu boşluğu oyuncu satarak kapatmaya çalışacak.

Esporte kanalı, Dentinho için Corinthians'ın, F.Bahçe ile masaya oturduğunu iddia etti. Bu arada Corinthians'ın, bankalara olan borcuna karşılık F.Bahçe'den Andre Santos ve Cristian konusunda alacağı parayı da teminat olarak gösterdiği bildirildi. Brezilya bankalarının da bu paraların ödenme süreleri için F.Bahçe ile temas kurduğu bildirildi. Bu arada Corinthians'ın, Andre Santos ve Cristian'ın transfer taksitlendirmesinde indirime giderek, iki oyuncunun bonservis bedellerinde indirim yaptırmak istediği de kaydedildi. Bu arada Corinthians'ın bir Avrupa turuna çıkmayı hedeflediği, bu dönemde F.Bahçe ve PSV ile hazırlık maçı yapmak istediği iddia edildi.

Bu arada 24 Horas'a konuşan Andres Sanchez, "Biz Ağustos ayını planlıyorduk. Fakat elenmemiz büyük şok yarattı. 2 veya 4 oyuncumuzu kaybedebiliriz. İstemesek de bu olacak sanıyorum" diye konuştu.

fotomac.com.tr / özel haber


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN