Web Sürümüne Geç

İşte taraftar işte şampiyon

Pazar 10.05.2010

Ankara'da Fenerbahçe'yi yalnız bırakmayan yaklaşık bin taraftar karşılaşma sonrası kendinden geçti. Futbolcularla taraftarlar hep birlikte, "Şampiyon Fenerbahçe" tezahüratı yaptı

Ankaragücü'nü 3-0 yenerek şampiyonluk yolunda en önemli virajı dönen Fenerbahçe, maçtan sonra galibiyeti taraftarıyla kutladı. Başkentte takımlarını yalnız bırakmayan bin sarılacivertli taraftar, bitiş düdüğü ile zafer sarhoşu oldu. Futbolcuları tribüne çağıran sarı-lacivertliler, alkış yağmuruna tuttu. Taraftarlarla futbolcular birlikte, "İşte taraftar, işte şampiyon" tezahüratı yaptı. Sarı-lacivertliler tribünde, "Bu dünyayı yakarız senin için, şampiyonsun Fener" bestesini söylediler

MAÇI KAÇA SATTINIZ!
Öte yandan karşılaşmaya ilgi beklenenden az oldu. Özellikle Ankaragücü tribünlerinde boşluklar dikkat çekti. İstanbul'dan 11 otobüs ile gelen sarı-lacivertliler ile Ankaralı Fenerbahçeliler, takımlarını destekledi. Bursa lehinde tezahürat yapan Ankaragücü taraftarı ise 2. golden sonra yönetim aleyhinde, "Maçı kaça sattınız" diye bağırdı. Ankaragücü Başkanı Ahmet Gökçek, tepki gösterdi. Son dakikalarda sahaya yabancı madde yağdı. Fenerbahçeli Bekir, atılan cisimlerden zor kurtuldu.
HATALI ÇIKAN SERKAN'A TEPKİ
Ankaragücü'nün yediği üç golde de tayming hataları yapan kaleci Serkan Kırıntılı, tepki çekti. Genç kaleci ilk kornere çıkmazken, Mehmet Topuz'un kafa vuruşunda topun filelere gidişini seyretti. İkinci golde hatalı çıkan ve topu kendi kalesine yollayan Serkan, 3. golü ise 25 metreden yedi.

ATALAY SKORU DOĞRU BİLDİ!
Geçen hafta verdiği demeçlerle tansiyonu yükselten Ankaragücü Asbaşkanı Ayhan Atalay, skoru bildi! Atalay takımda yaşanan para krizi sonrası, "Bunları Aziz Yıldırım'ın ajanı sızdırıyor. Fenerbahçe'yi 1-0 yenecektik, şimdi 3-0 yeneceğiz" demişti. Maç 3-0 bitti ama Fenerbahçe galip geldi!


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN