Teklifi reddetti!

Pazartesi 10.05.2010 13:37

Fenerbahçe'nin Uruguaylı yıldızı çok önemli açıklamalar yaptı, transfer teklifini de reddetti.

Fenerbahçe'nin Uruguaylı futbolcusu Diego Lugano, Brezilya'nın Fluminense ekibi tarafından yapılan teklifi geri çevirdi.

Sezon başında İtalya hayalleri kuran Lugano, Fener'le de geç sözleşme imzalamıştı. Uruguaylı yıldız, Avrupa'dan şimdilik gitmeyi düşünmediği biliniyor. F.BAHÇE'nin Uruguaylı yıldızı Diego Lugano Brezilya'nın Zero Hora gazetesine konuştu.

Futbolcu olmasaydı 'Gaucho' (bir çeşit Uruguay kovboyu) olmayı isteyeceğini belirtti. Muhabirin "Sizi Inter ve Gremio istiyormuş" sorusuna ise Lugano, "Inter beni mi istiyormuş?" soruyla cevap verdi. Gremio'ya transferiyle ilgili olarak da Lugano, "Porto Alegre'de oynamak isterim, orada çok güzel etler var. Doğduğum şehir Montevideo'ya da çok yakın" diyerek espri yaptı.

Daha sonra da "Brezilya'ya dönersem sadece Sao Paulo'da forma giyerim ama şimdilik böyle bir niyetim yok" diye konuştu. Brezilya'ya Dünya Kupası'nda hiç şans tanımayan Lugano, İspanya'nın kendi favorisi olduğunu belirtiyor. Lugano rakipleriyle forma değiştirmemesini ise, "Başka adamların terlerinin yapış yapış yaptığı formaları biriktirmek gibi mazoşist bir isteğim hiç olmadığı" diye açıklıyor. Uruguaylı Messi ve C.Ronaldo'yu ayrı bir kefeye koyarsa, "Henry, Benzema, Milito ve Aguero'nun" en korkulacak forvetler olduğunu söylüyor.

fotomac.com.tr / özel haberYükleniyor
BİZE ULAŞIN