F.Bahçeliler müjde Fabiano tamam

Salı 11.05.2010
Hemen her transfer döneminde Fenerbahçe'nin gündemine gelen Luis Fabiano, bu kez sarı-lacivertli formayı giymeye çok yakın. Bir türlü bekleneni veremeyen Güiza'yı satmayı, olmazsa kiralamayı kararlaştıran yönetimin, bu oyuncunun yerini Luis Fabiano ile doldurmak için gizlice düğmeye bastığı öğrenildi. Sevilla'da fırtına gibi esen ve Brezilya Milli Takımı'nın da bir numaralı golcüsü olan 30 yaşındaki Fabiano için kulübüyle birçok konuda anlaşma sağlandığı belirtildi.

Sevilla'nın Brezilyalı yıldıza karşılık 23 milyon euro bonservis bedeli talep ettiği, Fenerbahçe'nin ise bu rakamı 20 milyon euro'ya çekmeye çalıştığı sızan bilgiler arasında. Bu sezon ligde 22 maçta 15 gol atan Fabiano'nun özellikle Alex faktörü nedeniyle Fenerbahçe'ye sıcak baktığı İspanyol kaynaklar tarafından dile getirildi. Fenerbahçe, Fabiano'da son anda engel çıkması halinde ise rotayı Ajax'ın gol makinesi Luis Suarez ile Atletico Madrid'li Forlan'a çevirecek.

SÜPER LİG'İN BELEŞ FUTBOLCULARI-TIKLA

TOROĞLU AÇIKLADI

Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, Ankara'da F.Bahçe'nin etkili isimlerinden biriyle konuştuğunu ve bu yöneticinin, Güiza'nın mutlaka elden çıkarılacağını ayrıca çok önemli bir golcüyle de anlaşma sağlandığını söylediğini yazdı. Toroğlu, 'inkar edilmemesi için' bu bilgiyi veren kişinin adını açıklamayacağını belirtirken, söz konusu golcünün Luis Fabiano olduğu öğrenildi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN