Web Sürümüne Geç

Macar basını manşetten verdi!

Salı 11.05.2010 12:57

Anadolu Ajansı'nın haberi büyük heyecan yarattı. Macaristan'ın tek günlük spor gazetesi olan Nemzetisport, bugün kendi internet sitesinde yayınladığı manşet haberinde, ''Fenerbahçe, PSV'li Macar futbolcu Balazs Dzsudzsak ile anlaştı'' diye yazdı.

Nemzetisport, futbolcunun Macar menajeri Jozsef Vörösbaranyi'nin transfer ile ilgili kendilerine açıklamalarda bulunduğunu ve haberi doğruladığını yazdı. Haberde, menajer Vörösbaranyi'nin Fenerbahçe'nin Dzsudzsak ile ilgilendiğini doğrulayarak, ''Transferle ilgili net bir şey söylemem için henüz erken, ancak Macar futbolcunun bu teklife çok sıcak baktığını, fakat PSV'nin bonservis ücreti olarak 12 milyon avro istemesinin transferi kilitlediğini söyleyebilirim'' açıklamasına yer verilirken, olayın bir kaç hafta içinde netlik kazanacağı belirtildi.

Nemzetisport, yıldız futbolcunun Macaristan'da yaşayan Türk vatandaşı çok yakın bir arkadaşı ile görüştüğünü, Fenerbahçe'nin Dzsudzsak'a yıllık 2,5 milyon avro önerdiğinin bu kişiden öğrenildiğini de yazdı.

SÜPER LİG'İN BELEŞ FUTBOLCULARI-TIKLA

Hollanda'nın PSV Eindhoven takımında oynadığı futbol ile Avrupa'nın ünlü takımlarının transfer listesine giren kanat oyuncusu Balazs Dzsudzsak'ın bugünlerde Brezilya'da tatil yaptığı, Fenerbahçe'de oynamaktan büyük mutluluk duyacağı belirtildi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN