Web Sürümüne Geç

Zamanı değil

Pazartesi 11.05.2010

Yönetim, "Şampiyonluğa giderken zarar görürüz" endişesiyle sessiz kalmayı tercih etti, "Haftaya hesaplaşırız" mesajı verdi

Fenerbahçe, Ankaragücü karşılaşması öncesi başkent ekibinin asbaşkanı Ayhan Atalay ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek tarafından yapılan spekülasyonlarla ilgili dün bir açıklama yapacaktı. Ancak sarı-lacivertli yönetim, "Trabzonspor maçı öncesi takımın zarar görmemesi adına" bu açıklamayı haftaya ertelediğini bildirdi. Yapılan açıklamada şöyle denildi:

Emniyete teşekkür
"Camiamıza yönelik suni bir gündem üzerinden sataşma başlatılmış, bu yüzden gerilim yaşanmıştır. Trabzonspor'la son hafta şampiyonluk maçımız var. Bu hafta içinde yapmayı planladığımız basın toplantısını, önümüzdeki haftaya ertelemekte yarar görüyoruz." Bu arada Fenerbahçe yönetimi, Ankaragücü maçıyla ilgili başkentte alınan önlemler nedeniyle emniyet yetkililerine teşekkür etti.

Kimseyi sevindirmeyiz
Emre, Ankaragücü karşısında sahada onur mücadelesi verdiklerini söylerken, haklı bir galibiyet aldıklarını savundu. Sarı-lacivertli yıldız, "Trabzon'u da yenip şampiyon olacağız. Bu saatten sonra kimseyi sevindirmeye niyetimiz yok" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN