Web Sürümüne Geç

Stres bizi etkilemez

Perşembe 14.05.2010

"Sezonun en büyük stresini Ankaragücü maçında yaşadık. Şimdi daha rahatız. Herkes aynı ciddiyetle çalışıyor ve şampiyonluğa inanıyor. Takımda rehavet yok, zafere inanç ise çok çok büyük"

F.Bahçe'nin İspanyol golcüsü Daniel Güiza, "Trabzonspor maçında stresli olmayacağız. Çünkü biz stres işini Ankara'da hallettik" dedi. Final stresini A.Gücü maçında yaşadıklarını belirten Güiza, "Bütün yılın emeğinin karşılığını bu maçta alacağız. Son 90 dakikayı şampiyona yakışır şekilde oynayacak ve mutlu sona ulaşacağız" diye konuştu.

GEVŞEME MÜMKÜN DEĞİL
FB Tv'ye konuşan Güiza şunları söyledi: "Hazırlıklarımız en iyi şekilde sürüyor. Artık yükleme yapılmıyor. Ancak bir gevşeme de söz konusu değil. Herkes ciddiyetle çalışıyor, maçın öneminin farkında. Taraftar her zaman bize destek verdi, pazar günü de aynı desteği bulacağımızdan eminiz."

YA AFRİKA'YA YA DA TATİLE GİDECEĞİM
Dünya Kupası kadrosuna alınan Güiza, "30 kişi çağırıldı. Kadro 23'e düşecek. Güney Afrika'da mı kalacağım, tatile mi çıkacağım sonra belli olacak" dedi. Dünya Kupası'nda oynamayı çok istediğini de belirten İspanyol yıldız, "Şu anda tek düşüncem Trabzonspor maçı" diye de ekledi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN