Allah aşkına Güiza

Pazartesi 17.05.2010 12:34

İSPANYOL EFE Ajansı muhabiri Andres Mourenza, F.Bahçe’nin, Trabzonspor ile oynadığı şampiyonluk maçını izledi.

Maç sonrası izlenimlerini aktaran Mourenza'nın kurduğu cümleler F.Bahçe taraftarının duygularına tercümandı. "Gözyaşları, Dani, aşk ve nefret ilişkisi" başlıklı yazısında Mourenza, "Zico'yu unutmayan Fener taraftarı Aragones varken de onu istedi, Daum başarılıydı ama yine de Zico'dan vazgeçmedi" dedi. Dani'nin gol attığını ama yüzündeki ağlamaklı ifadenin Fenerli taraftarları adeta çılgına çevirdiğini, yüzündeki bu ifade nedeniyle bile F.Bahçeli taraftarların Güiza'ya bir türlü ısınamadığını belirtti.

Mallorca'da kral olurken, sahada prens gibi duran Güiza'nın Türkiye'de ayakları birbirine dolaşan kukla gibi olduğunu yazdı. Maç sonrası bindiği takside kendisinin İspanyol olduğunu söylemesinden sonra taksicinin, radyoya yumruk atarak, "Tanrı aşkına git Güiza" dediğini, bunu da kendisinin yazmasını istediğini belirtti.

İNTERNETTE FENERBAHÇE GEYİKLERİ-TIKLA

Mourenza, taksiciye müjde verdiğini, Güiza'yı Valencia'nın istediğini, İspanya'ya döneceğine inandığını söylediğini belirtti. Taksicinin bu söz üzerine "Allah senden razı olsun" anlamına gelen iki ellerini kavuşturduğunu belirtti.

fotomac.com.tr / özel haber

KADIKÖY CEHENNEME DÖNDÜ-TIKLA

FENERBAHÇE-TRABZONSPOR MAÇINDAN KARELER

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN