Aynen devam

Çarşamba 19.05.2010

Basın toplantısında dosta-düşmana "Dimdik ayaktayız" mesajı verecek olan başkan, önemli açıklamalar yapacak

Önceki gün kurmaylarının verdiği destekle istifadan vazgeçen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, beklendiği gibi Kulüpler Birliği Başkanlığı'nı da bırakmayıp "dik bir duruş" sergiledi. Yıldırım, bir anlamda kaçan şampiyonluğun yarattığı travmayı çabuk atlatıp, kendini deyim yerindeyse tazeledi.
Yıldırım, bugün saat 12.00'de Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde basının önüne çıkıp çok önemli açıklamalar yapacak.

Peki, başkan neler söyleyecek?
İşte cevabı: Verdiği 3 yıl üst üste şampiyonluk sözünü daha ilk sezonda tutamadığı için tüm camiaya üzgün olduğunu söyleyecek. Kulüp olarak sezon içinde yaşadıkları sıkıntıları dile getirip federasyon ve MHK ile yaşananları kamuoyuyla paylaşacak. F.Bahçe'nin kazandığı her maçtan sonra rakip kalecileri suçlayan yazılar kaleme alan köşe yazarlarına sert yanıtlar verilecek, Onur'un kurtarışları sorulacak. Eski bir Fenerli futbolcunun son maçlarda rakip takım kalecilerini arayarak, "Sakın gol yeme" dediğini ileri sürüp üzüntüsünü dile getirecek. Mali Genel Kurul'da, eğer üyeler isterse güven tazelemek için olaganüstü genel kurula gitme teklifinde bulunacak. İplerin tamamen kopartıldığı teknik direktör Daum ile ilgili aldıkları kararı açıklayacak.
Ankaragücü maçı öncesi yaşanan gelişmeleri gündeme getirip, Ayhan Atalay ve Melih Gökçek'in iddialarına karşı önemli açıklamalar yapacak. Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat'ın, "Rakibimizin attığı gollerde kaleci hataları her nedense çoğaldı" şeklindeki sözlerine yanıt verecek. Trabzon maçında "Bursa maçı 2-2 oldu" diyerek anonsçuyu yanıltan ve Fener'i yakan kişilerin kimler olduğunu sorgulayacak.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA