Web Sürümüne Geç

Fener'e gitmelisin!

Çarşamba 19.05.2010 16:21

Sırp RTS.rs sitesi günün haberini patlattı. F.Bahçe’nin transfer listesinde yer alan CSKA Moskova’nın süper yıldızı Milos Krasic’in, Sırp Milli Takımının teknik direktörü Radomir Antic’i, Zlatibor dağı yakınındaki Uzice kasabasında ziyaret ettiğini yazdı.

Krasic'in bu ziyarette Dünya Kupası öncesi Antic ile transferi hakkında konuştuğu, 'Babam' dediği Antic'ten yardım istediği belirtildi. Futbolculuk hayatında Türkiye, İspanya ve İngiltere'de oynayan Antic'in, Krasic'e önceliğini İspanya Ligi olarak belirlemesini tavsiye etti.

Fakat Real Madrid, Barcelona, Valencia veya A.Madrid'den birisi olmadığı taktirde İspanya'da oynamamasını önerdi. Bu arada Antic'in, milli takımdan öğrencisi Krasic'in sakatlığından korktuğu için sert bir lig olan Premier Lig'e gitmemesini istediği fakat dünyanın en büyük yıldızlarıyla oynama şansını kaçırmaması için Ada'ya da soğuk durmamasını söyledi.

Krasic, F.Bahçe'yi sorduğunda ise Antic, "Türkiye'nin tartışmasız en büyük takımı. Taraftarı harika. Şehir muhteşem. F.Bahçe'ye gidersen pişman olmazsın. La Liga ve Premier Lig'deki sıradan bir takıma gitmendense F.Bahçe'ye gitmeni tercih ederim" dediği bildirildi.

fotomac.com.tr / özel haber
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN