İşte şeytani planı

Çarşamba 19.05.2010

Bonservisi için 8-10 milyon euro istenen İspanyol futbolcu "Can güvenliğim yok" deyip FIFA yoluyla tüyme yolu arıyor

Fenerbahçe, kaçırdığı gollerle takımı şampiyonluktan yapan Güiza ile yolları ayırmaya kesin kararlı. İki sezon önce 17.4 milyon euro'ya alınan İspanyol futbolcuyu ucuza elden çıkarmak istemeyen yönetim, 8-10 milyon euro'dan aşağıya yanaşmıyor. Ancak Avrupa'da 30 yaşındaki futbolcuya bu parayı verecek kulüp çok az. Bunu çok iyi bilen Okçu, şeytani bir planı devreye sokmaya hazırlanıyo

'ÇOK KORKUYORUM'
İspanyol futbolcunun son maçtaki olayları delil göstererek can güvenliği olmadığını, kaçırdığı goller nedeniyle taraftarların kendisine öfkeli olduğunu ve çok korktuğunu söyleyerek FIFA'ya başvuracağı öğrenildi. Böylece ağır bonservis bedeli engelini aşarak Fenerbahçe yönetimini zarara sokacak bir yöntemle ülkesindeki bir takımla anlaşmak istediği öğrenildi.

GÜİZA: BENİ ÖLDÜRECEKLERDİ
İspanya Milli Takım kampına katılmadan önce Mallorca'da tatil yapacak olan Güiza, Balear Adaları'nın yerel radyosu Onda Cera'ya konuştu. Haberimizi doğrulayan açıklamalar yapan Güiza şunları söyledi: "Taraftarların, polise 'Güiza'yı bize ver' dediklerini duydum. Polis otosunda olmasaydım beni öldürürlerdi. Bir daha İstanbul'a dönmeyi düşünmüyorum. Menajerime söyledim, bana takım arıyor."

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA