Web Sürümüne Geç

Suçlu sensin

Salı 19.05.2010

Kölner Express, başkan Aziz Yıldırım'ın soyunma odasında Daum'u "Yine her şeyi berbat ettin" diyerek azarladığını yazdı... Daum'un oğlu Marcel ise aynı gazeteye yaptığı açıklamada, "Babam canını zor kurtardı. Öldürülebilirdi de" diyerek şoke etti

Alman Kölner Express gazetesi, Fenerbahçe'nin şampiyonluğu yitirdiği Trabzon maçının ardından kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın, soyunma odasına inerek Daum'a ağır sözler söylediğini iddia etti. Gazete, Yıldırım'ın Daum'a, "Tüm suçlu sensin. Şimdiye kadar çoktan şampiyonluğu kazanmış olmalıydık'' dediğini belirterek, Alman teknik adamın Fener'den ayrılmasının an meselesi olduğunu yazdı. Haberde Yıldırım'ın, ağlayan yardımcı antrenör Ayhan Tumani'yi de azarladığı dile getirildi.

Emre'yi yumruk bayılttı

Daum'un oğlu Marcel ise aynı gazeteye yaptığı açıklamada, babasının ölümden döndüğünü iddia etti. Marcel, "Yanlış bir anons herkesin psikolojsini bozdu. Sahaya şampiyon olduklarını düşünerek girip oyuncuları omuzlara alanlar, daha sonra onlara saldırdı. Babam da saldırıya uğrayabilir, yaralanabilir, hatta öldürülebilirdi. Maçtan sonra Emre, yediği yumrukla bayıldı" diyerek şoke etti. Express gazetesi, Daum'un, özür dilediği başkan Aziz Yıldırım'ın arabasıyla stattan kaçtığını ileri sürdü.

1 milyon euro alacak
F.Bahçe'de Daum'un işi dün bitti. Sarı-lacivertlilerde sportif direktör Aykut Kocaman'ın, Daum'la dün sabah bir araya geldiği öğrenildi. Kocaman'ın Daum'a, yönetimin kendisiyle devam etmek istemediği kararını ilettiği kaydedilirken, Daum'un 1 milyon euro tazminat alacağı belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN