Bırakmıyorum

Perşembe 20.05.2010

"Rüştü rakiplerimizi arayıp, 'Fener'i yenin' diyor. Gollerimize 'şaibeli' diyorlar. Bana göre de Rüştü'nün Bursa'da yediği goller şaibelidir"

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım zehir zemberek açıklamalarla yine gündeme damgasını vurdu. Yıldırım, asbaşkan Şekip Mosturoğlu'nun da katıldığı basın toplantısında, "Herkes İvesa, Murat Şahin'in yediği gollerde "Şaibe var" diyor. Bana göre de Rüştü'nün Bursa'da yediği gollerde şaibe var" diye konuştu. Başkan Yıldırım, Rüştü'nün Trabzon kupa, Kasımpaşa ve Trabzon lig maçlarında bu takımın oyuncularını, antrenörlerini arayıp, mesaj çekip "F.Bahçe'yi yenin" dediğini de iddia etti. Yıldırım, "İnsanlar ekmek yediği yere ihanet etmemeli" dedi

2 YIL DAHA BURADAYIM

"Bir oyuncu kendi takımı ile ilgili böyle girişimlerde bulunsa normal karşılayabilirim" diyen Yıldırım şunları söyledi: "Bu gelişmeler üzerine Rüştü'ye, 'İnşallah Bursa'da iyi oynarsın da sana bir leke gelmez' haberi yolladım. Bana göre yediği gollerde şaibe var. Aziz Yıldırım ömür boyu burada kalmayacaktır. Rüştü çıkıp bana 'Aramadım' desin. Beşiktaş kalecisinin bunlarla işi ne? Zor günler geçiriyoruz. F.Bahçe büyük camiadır ve bunları da atlatır. Görevi bıraktığım da yalan. Niye bırakayım. İki yıl daha buradayım."

FLAŞ' HANGİ TAKIM KİMLE İLGİLENİYOR?-TIKLA

AVRUPALI'LARIN İLGİLENDİĞİ SÜPER LİG FUTBOLCULARI

İŞTE SÖZLEŞMESİ BİTEN FUTBOLCULAR-HEPSİ BELEŞ!

BAKAN VE GÖKÇEK'E

Yıldırım, "Trabzon maçında topu 3 direğin arasından geçirsek bugün başka şeyler konuşacaktık" diyerek Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile bakan Faruk Çelik'i de eleştirdi. Yıldırım, "Gökçek ismini F.Bahçeli eski oyuncu Melih Kotan'dan aldı. "F.Bahçeliyim" diyor, 'Bursa şampiyon olsun' diye ekliyor. Bursalı bakanımız Faruk Bey'e de sözümüz var: 'Başbakanımızı örnek alsın'. Biz şampiyon olsaydık şaibe vardı, Bursa olunca şaibe bitti mi? Denizli'de de, burada da bir ayarlama yapmadık" dedi.

ANONSÇUYU DÖVMÜŞÜM

Taraftara teşekkür eden, takım için gerekli girişimlerde bulunacaklarını söyleyen başkan Aziz Yıldırım "anons skandalı" konusunda da açıklamalarda bulundu: "Anons yapan arkadaş 12 yıldır bu kulüpte. İyi bir insandır. Anons sonrası 'Hakan ne oldu' dedim. Bana 'Arkadan biri maç 2-2 oldu' dedi, anons ettim" cevabı verdi. Yok ben anonsçuyu dövmüşüm. Kimi dövmüşüm bana gösterin? Anons olmasa belki gol atacaktık. Artık önümüze bakacağız. Her branşta iyi sporcular alacağız. Futbolda da bir şeyler yapacağız."

SATIR BAŞLARI
Sorumlu benim

Başkan olduğum için yapılan iyi şeylerde olduğu gibi kötü şeylerde de sorumlu benim. Burada bir suç varsa bende ve ekibimdedir. Şampiyonluğun kaçırılmasının sorumlusu benim.

Hakemlere kızdım
Evet hakemlere kızdık. Bugün yine söyüyorum, bazıları yetersiz. Ama hiçbir zaman 'hataları bilerek yapıyorlar' demedik. Buna bir çözüm bulmalıyız. Yetenekten,
eğitimden bahsettik.

Gidişat iyi değil
İnanarak söylüyorum, önümüzdeki dönem Türkiye'de spor çok daha kötü yerlere gidecek. Oğlunu başkan yapan (Melih Gökçek) ona rahatlık vermeli, o başkanlığını yapabilmeli.

Ayrılanlar olacak
Daum ayrılıyor diye yazılıyor. Pazar günü bir olay olmuştur, elbette gidenler olacaktır. Aykut, Daum'la konuştu diyorlar, yok böyle bir şey. Yönetim bunların
hepsini görüşecektir.

Bilgiler Şen'den
Aziz Yıldırım'a Rüştü'nün mesajları ile ilgili bilgileri A.Gücü'nde menajerlik yapan Mehmet Şen'in verdiği öğrenildi. Rüştü'nün Özat'a attığı mesaj sonrası Şen'in Yıldırım'ı
aradığı ortaya çıktı.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA