Luce ve Scolari

Perşembe 20.05.2010

Alman hocanın kritik durumu kulislere hareket getirdi. Bild gazetesi Lucescu, Gazeta de Piracicaba de Felipe Scolari ismini ortaya attı

AVUKATI MASADA
Fenerbahçe'de Daum'un geleceğinin belirsiziği hâlâ devam ediyor. Yönetimin, "tamam" ya da "devam" şeklinde açıklama yapmaması nedeniyle iddiaların da ardı arkası kesilmiyor. Alman hoca ile birkaç gün içinde yolların ayrılacağını duyuran Bild gazetesi, yönetimin Lucescu ile temasa geçtiğini yazdı. Daum'un avukatının da İstanbul'da yöneticilerle bir araya geldiği belirtildi.

RESMİ AÇIKLAMA: DAUM İLE GÖRÜŞÜYORUZ
Kulüp tarafından dün yapılan resmi açıklamada Daum ile başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerin de katılımıyla genel durumu değerlendirme amaçlı görüşmeler yapıldığı bildirildi. Net bir bilgi verilmezken, toplantı detaylarına ilişkin açıklamanın kulüp tarafından yapılacağı belirtildi.

2012'YE KADAR
Gazeta de Piracicaba ise Özbekistan'ın Bunyodkor takımından ayrılan Felipe Scolari'nin, eski öğrencisi Deivid'den F.Bahçe hakkında bilgi aldığını yazdı. Avrupa basını her gün bu konuda yeni bir haberle çalkalanırken Daum'un avukatı Stefan Seitz, Alman hocanın kovulduğu iddiasını yalanladı. Kölner Express gazetesine konuşan Seitz, "Sözleşme 2012'ye kadar devam ediyor" dedi.

FLAŞ' HANGİ TAKIM KİMLE İLGİLENİYOR?-TIKLA

AVRUPALI'LARIN İLGİLENDİĞİ SÜPER LİG FUTBOLCULARI

İŞTE SÖZLEŞMESİ BİTEN FUTBOLCULAR-HEPSİ BELEŞ!


DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA