Web Sürümüne Geç

  Luce ve Scolari

  Perşembe 20.05.2010

  Alman hocanın kritik durumu kulislere hareket getirdi. Bild gazetesi Lucescu, Gazeta de Piracicaba de Felipe Scolari ismini ortaya attı

  AVUKATI MASADA
  Fenerbahçe'de Daum'un geleceğinin belirsiziği hâlâ devam ediyor. Yönetimin, "tamam" ya da "devam" şeklinde açıklama yapmaması nedeniyle iddiaların da ardı arkası kesilmiyor. Alman hoca ile birkaç gün içinde yolların ayrılacağını duyuran Bild gazetesi, yönetimin Lucescu ile temasa geçtiğini yazdı. Daum'un avukatının da İstanbul'da yöneticilerle bir araya geldiği belirtildi.

  RESMİ AÇIKLAMA: DAUM İLE GÖRÜŞÜYORUZ
  Kulüp tarafından dün yapılan resmi açıklamada Daum ile başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerin de katılımıyla genel durumu değerlendirme amaçlı görüşmeler yapıldığı bildirildi. Net bir bilgi verilmezken, toplantı detaylarına ilişkin açıklamanın kulüp tarafından yapılacağı belirtildi.

  2012'YE KADAR
  Gazeta de Piracicaba ise Özbekistan'ın Bunyodkor takımından ayrılan Felipe Scolari'nin, eski öğrencisi Deivid'den F.Bahçe hakkında bilgi aldığını yazdı. Avrupa basını her gün bu konuda yeni bir haberle çalkalanırken Daum'un avukatı Stefan Seitz, Alman hocanın kovulduğu iddiasını yalanladı. Kölner Express gazetesine konuşan Seitz, "Sözleşme 2012'ye kadar devam ediyor" dedi.

  FLAŞ' HANGİ TAKIM KİMLE İLGİLENİYOR?-TIKLA

  AVRUPALI'LARIN İLGİLENDİĞİ SÜPER LİG FUTBOLCULARI

  İŞTE SÖZLEŞMESİ BİTEN FUTBOLCULAR-HEPSİ BELEŞ!


  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN