Web Sürümüne Geç

İki maç seyircisiz

Perşembe 21.05.2010

Şampiyonluğu kaptıran F.Bahçe'ye bir darbe de PFDK'dan: Trabzon derbisindeki olaylar nedeniyle Fener 2 maç seyircisiz oynayacak

Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama cezası verdi. Kurul, ligin son haftasında oynanan Trabzonspor derbisinde taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle Fenerbahçe'yi, 2 resmi müsabakayı kendi sahasında seyircisiz oynama cezasıyla cezalandırdı.

Sarı-lacivertli takım, yeni sezonda kendi evindeki ilk 2 resmi maçını taraftar desteğinden yoksun oynayacak. Trabzon karşılaşması 1-1 bitmiş ve Bursa'nın Beşiktaş ile 2-2 berabere kaldığı anons edilince şampiyonluk sevinci yaşanmıştı. Ancak daha sonra gerçek ortaya çıkınca taraftarlar koltukları kırıp Saracoğlu'nu ateşe vermişti.

FENER SERVET ÖNERDİ-TIKLA

DAUM YÖNETİMİ TEHDİT ETTİ-TIKLA

CUMARTESİ FENER'E İMZA ATIYOR! TIKLA

Bursaspor hak etti
Alex de Souza kendi internet sitesinden yaptığı açıklamada, şampiyonluğu kaçırmanın derin üzüntüsünü yaşadığını ifade etti, "Çok üzücü bir son oldu" dedi. Kaptan ''Rakibe (Trabzon) karşı üstün olduğumuz ve fırsatlar yakaladığımız bir maçtı ama topu kaleye göndermeyi başaramadık" dedi ve ekledi: Bursaspor şampiyonluğu hak etti.

Kan mı dökmek lazım!
F.Bahçe eski yöneticisi Hakan Bilal Kutlualp, başkan Aziz Yıldırım'a yine verdi veriştirdi. Taraftarın stadı yakarak Yıldırım'a "Artık git" dediğini savunan Kutlualp, "Daha ne olmalı, kan mı dökülmeli?" dedi. Yanlış anlayış nedeniyle Türkiye'yi karşılarına aldıklarını belirten Kutlualp, Yıldırım'ın suçladığı Rüştü'nün Fener'den ağlaya ağlaya gittiğini söyledi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN