İşte Semih'in son kararı

Cuma 21.05.2010 00:00

Süper Lig'in bitmesiyle transfer dedikodularının artığı bu günlerde en çok konuşulan isimlerin başında Semih Şentürk var. Peki, Semih Şentürk'ün Galatasaray'a transfer olacağı iddiası ne kadar doğru?

Semih Şentürk, çok sevdiği sarı-lacivertli formayı çıkartıp sarı-kırmızılı formayı sırtına geçirecek mi?

Bu sorulara cevap bulmak (kesin imzalar atılmadıkça) şu anda oldukça zor ama Semih Şentürk'ün Fenerbahçe 'den ayrılacağı kesin gibi duruyor. Neden mi?

Teknik direktör Daum'un, kötü oynamasına rağmen, hemen hemen her maçta Güiza'yı oynatması Semih Şentürk'ün sinirlerini gerdi. Oynadığı maçlarda saç baş yolduran ve eline geçen fırsatları iyi değerlendiremeyen Güiza'nın Aziz Yıldırım'ın ısrarıyla Daum tarafından sürekli oynatılması Semih'in morallerini bozdu. Bunların üstüne Fenerbahçe 'nin bir antrenmanında yaşanan olay Semih'i Fenerbahçe 'den ayrılmasına sebep olacak.

İPLERİ KOPARTAN DİYALOG

Semih Şentürk'ün antrenmanlarda üstün performans göstermesine rağmen bir türlü kadroya alınmaması diğer takım arkadaşlarını dikkatinden kaçmadığı gibi kaptan Alex'in de dikkatinden kaçmamış olacak ki, Alex Semih'le ilgili Daum'la şu diyaloğu iplerin kopma nedeni olarak gösteriliyor:

"Hocam, Güiza gol atamadıkça daha da bunalım içine giriyor. Semih'in antrenmanlardaki halini görüyorsunuz. Çok formda. Bu hafta ona şans vermenizi rica ediyorum"

Daum'un Alex'e verdiği cevap şok edecek derecedeydi:

"Güiza iyi de olsa kötü de olsa bu takımda oynayacak."


Bu sözler karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Alex, durumu Semih'e aktarması golcü futbolcunun bunalıma girmesine sebep oldu.

DAUM VARSA BEN YOKUM

Kaçan şampiyonluk sonrası takımdan uzaklaştırılması düşünülen Daum'un gitmesine en çok sevinenlerden biri de Semih olacak. Çünkü genç golcü yakın çevresine "Eğer Daum takımın başında kalacaksa ben bu takımda yokum. Çünkü onun olduğu yerde benim kadroya girmem hayal" dediği ortaya çıktı.

Bu sıkıntısını Aykut Kocaman'a da anlatan Semih, menajerine "Bana kulüp bul" talimatı verdiği iddia edildi.

Öte yandan Semih'in "Galatasaray'a imza attı" iddialarının altında ise, bu oyuncunun menajerinin ' Fenerbahçe yönetimine gözdağı vermek istiyor' iddiası yatıyor.


ÖMER SÜT-Özel Haber

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA