Daum varsa ben yokum

Çarşamba 26.05.2010

"Daum takımın başında kalacak ve her şey aynı olacaksa benim kalmamın bir anlamı yok"

Onunla bu iş yürümez
Fenerbahçe'de yedek kulübesinde beklemekten bıkıp usanan golcü Semih Şentürk sonunda resti çekti... Kulüp içinde hiçbir yöneticiyle, kimseyle en ufak bir problemi olmadığını dile getiren Semih, "Ancak teknik direktör sorununun çözülmesini bekliyorum. Çünkü Daum takımın başında kaldığı zaman, yine her şey geçen sezon olduğu gibi geçer. O varsa ve bir şey değişmeyecekse kalmamın anlamı yok" diye konuştu.

Ajax benim peşinde
Nöbetçi golcü olmaktan çok sıkıldığını vurgulayan Semih, "Benim en büyük ve tek sıkıntım forma giyememek. Yine forma giyemezsem problem yaşarım. Bu yüzden de ayrılmak isterim" diye konuştu. Transfer için bugüne kadar sadece Ajax kulübü ile görüştüğünü belirten futbolcu şunları söyledi: "Ben kulübümde onlara mutlu olduğumu ilettim. 'Düşündüğüm şeyler gerçekleşmezse daha sonra görüşebiliriz' dedim."

G.Saray ile görüşmem olmadı
Adı sık sık Galatasaray ve Beşiktaş ile anılan Semih, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "İki kulüple de bugüne kadar hiç görüşmedim. Ben şu anda Fenerbahçe'nin futbolcusuyum. Her şey netleştikten sonra, neler olacağına bakarız."

Semih isterse gider
Semih'in menajeri ve avukatı Şenol Çilek, 2.5 aydır hiç bir yöneticinin kendilerini aramadığını vurgulayarak, "Semih Fenerbahçe'yi değil, Fenerbahçe Semih'i bırakıyor" dedi. Radyospor'a konuşan Çilekşu açıklamayı yaptı: "Opsiyon yurt içinde geçerli, yurt dışında geçersizdir diye bir hukuk uygulaması olamaz. Aurelio davasında da olduğu gibi tek taraflı opsiyon sözleşmesi yapan kulüplerin sözleşmesi geçersizdir. Dolayısıyla Semih,mayıs ayı sonundatamamen serbesttir. Hukuksal olarak Türkiye'de başka takımda oynamasınınönünde de engel yok. Ajax dışında Premier Lig'den ciddi teklifler alıyoruz. Semih, Milli Takım kampından sonra kararını verecek."

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA