Web Sürümüne Geç

Adriano inadı

Cuma 28.05.2010 17:52

Adriano'ya yıllık 6 milyon euro teklif eden F.Bahçe, golcü futbolcuya 6-8 milyon euro imza parası ve menajerine de 2 milyon eur aracılık parası vermeye hazır.

Fenerbahçe Adriano'yu imza parasıyla kandırmak istiyor. Brezilya basınında yer alan iddiaya Adriano'yu takımda tutmak isteyen Flamengo Başkanı Patricia Amorim, Roma'nın 4.2 milyon euro'luk teklifine 4 milyon euro'luk sürpriz bir teklifle karşılık verdi. 30 Mayıs'da Flamengo ile olan anlaşması bitecek olan Adriano ise Avrupa'ya dönmek istediği için bu kontra teklifi elinin tersiyle itti.

Prade: Adriano Romalı olacak
Bunun üzerine Rio'da Romalı yönetici Daniele Prade ile transfer görüşmesinde bulunan Rinaldi ise bir açıklama yaparak, 'Gelen tüm teklifleri bir dosya halinde Adriano'ya ileteceğim. Son kararı o verecek. Tek söyleyecebileceğim Adriano'nun Avrupa'ya dönmek istediği' dedi. Bu arada Prade ise İtalyan basınına Adriano'nun gelecek sezon Roma'da oynamaya yakın olduğu müjdesini verdi.

2 milyon euro menajerlik ücreti
Bu arada Corrierer Dello Sport sürpriz bir iddia ortaya atarak F.Bahçe'nin mali yönden Roma'nın önünde olduğunu yıllık 6 milyon euro'luk teklifin yanında Türk tarafının Adriano'ya 6 ila 8 milyon euro arasında imza parası vermeye hazır olduğu iddia edildi. F.Bahçeli yöneticilerin, Rinaldi'ye de transferin kendi leyhlerine sonuçlandırılması için 2 milyon euro menajerlik ücreti ödemeye hazır oldukları iddia edildi.

fotomac.com.tr
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN