Tarihi zirveden Ronaldinho çıktı

Cumartesi 29.05.2010

Yönetim; Forlan, Ronaldinho, Boselli, Krasic, Tardelli Van Der Vaart ve Janko için toplandı. Yöneticiler oy birliğiyle, ilk hedefin Ronaldinho olmasını istedi

Fenerbahçe yönetiminin transferde izlenecek ana rotayı belirlemek için yaptığı kritik toplantıda çok önemli bir karar alındı. Başkan Aziz Yıldırım ve tüm kurmayların hazır olduğu toplantıda, önce transfer listesinde yer alan yıldızlarla ilgili genel durum değerlendirmesi yapıldı. Daha sonra tek tek söz alan yöneticiler, "Bu sezonu unutturmalı ve taraftarımızı coşturacak hamleler yapmalıyız. Öyle bir yıldız almalıyız ki bu transferle birlikte hem tüm dünya Fenerbahçe'yi konuşmalı, hem de rekor sayıda forma satmalıyız. Ama en önemlisi de alacağımız futbolcu, takımı Alex gibi sırtlayabilmeli" görüşünde birleşti. Daha sonra Fenerbahçe'nin transfer listesindeki yıldızlar masaya yatırıldı. Forlan, Boselli, Janko, Carew, Van Der Vaart, Krasic, Tardelli, Adriano (Roma ile anlaşmak üzere) ve Ronaldinho ile ilgili durum değerlendirmesi yapan yöneticiler, tercihlerini ezici bir çoğunlukla Ronaldinho'dan yana kullandı.

Milan ile yollarının ayrılabileceği konuşulan Brezilyalı futbolcuya Fenerbahçe forması giydirilmesi için tüm şartların zorlanması konusunda görüş birliğine varıldı. Fenerbahçe yönetimi şimdi bu rüya transferi mümkün kılmak için kolları sıvarken, olumsuz bir durum halinde listedeki diğer yıldızlara yönelecek.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN