Fenerbahçe için sabırsızlanıyor

Pazar 30.05.2010

AS gazetesi, İspanyol hocanın F.Bahçe'ye söz verdiğini açıklarken "İstanbul için sabırsızlanıyor" diye yazdı. Ramos ise "Büyük bir kulüple görüşüyorum. Şimdilik bu bilgi yeter" demekle yetindi

Fotomaç'ın, Fenerbahçe'nin Sevilla efsanesinin mimarı İspanyol teknik direktör Juande Ramos ile anlaştığını duyuran haberi, spor çevrelerinde büyük yankı uyandırdı. Daum'un da sonu demek olan bu flaş gelişme, İspanyol basınında dün de geniş yer buldu. Ülkenin önde gelen basın organlarından AS gazetesi, konu ile ilgili verdiği haberde, "İki taraf sözlü anlaşma sağladı. Ramos, İstanbul için sabırsızlanıyor" ifadelerini kullandı. Gazetenin muhabirlerinden Moises Ullies, Ramos'la ilgili aldığı istihbaratı Fotomaç'la paylaştı.

Ullies, "Ramos bence gelecek sezon Fenerbahçe'yi çalıştıracak. Bu yönde elimizde güçlü işaretler var. Ortada resmi bir anlaşma yok ama tarafların görüştüğünü ve büyük ölçüde anlaştığını biliyoruz" dedi. Moises Ullies, Ramos'la da görüşme olanağı bulduğunu belirterek, 55 yaşındaki teknik adamın kendisine şu açıklamayı yaptığını bildirdi: "Evet, şu anda büyük bir kulüple görüşüyorum. Ancak sana bu kulübün adını açıklayamam. Şimdilik bu bilgiyle yetinmelisiniz. Daha fazlası için biraz daha beklemelisiniz."

BAŞARI İLE SÜSLÜ BİR KARİYER
Sevilla ile birlikte üst üste 2 kez UEFA Kupası'nı müzesine götürdü.
2006 yılında Sevilla ile bu kez Süper Kupa'yı kazandı.
2006-2007 sezonunda yine Sevilla ile İspanya Kral Kupası'nı müzesine götürdü.
2007 yılında Sevilla ile İspanya Süper Kupası'nı havaya kaldırdı.
2007-08 sezonunda Tottenham'a İngiltere Lig Kupası'nı (Carling Cup) kazandırdı.
2008-2009 sezonunda Real Madrid'i çalıştıran ancak başarı sağlayamayan Juande Ramos, ardından CSKA Moskova'da da ömrü kısa olan ve hüsranla sonuçlanan bir deneyim daha yaşadı.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA