İbo bize gelir mi?

Salı 01.06.2010 00:00

Başkan Aziz Yıldırım, Celalettin Bilgiç'i İbrahimovic'in menajeriyle görüştürdü, "Ibo, Fener'e gelir mi? Bir sor bakalım!" dedi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Sarı-Lacivertli taraftarların 'kaçan şampiyonluğun acısını' dindirmek için patlatılabilecek en büyük bombayı araştırıyor. Yönetim içinden bazı isimlerin ortaya attığı, 'Ronaldinho' ismine, "G.Saraylılar çıkıp, Elano'nun yedeğini aldılar der" diye, karşı çıkan Yıldırım'ın hayalindeki ismin Zlatan Ibrahimovic olduğu ortaya çıktı.

Bilgiç, Raiola ile görüştü
Başkan Yıldırım'ın, İtalya'da yaşayan Celalettin Bilgiç aracılığıyla Ibra'nın menajeri Mino Raiola ile temas kurduğu bile iddia edildi. Daha önce F.Bahçe adına Raiola ile Mario Balotelli transferi için görüşen Bilgiç'in, İtalyan menajere, "Ibo, F.Bahçe'ye gelir mi?" diye sorduğu öğrenildi.

Akrabalar devrede
Milan ve Juventus'un 50 milyon euro teklif ettiğini, İsveçli'nin İspanya'da kalmak istemediğini Bilgiç'e ileten Raiola'nın, "Zlatan, parayı sevmez. Çocuk gibi ilgi ister. F.Bahçe'ye git diye ikna edemem" dediği öğrenildi. Görüşmenin detaylarını Yıldırım'a ileten Bilgiç, Ibrahimoviç'in Türkiye'de yaşayan uzak akrabalarının bu transfere ön ayak olabileceğini de belirtmiş..

Zlatan'dan teşekkür
Başkan Aziz Yıldırım'ın "F.Bahçe'ye gelir mi?" diye sordurduğu Zlatan Ibrahimovic'in menajeri Mino Raiola, "Bizimle temasa geçen M.City, Juventus ve bize bile sürpriz olan tüm takımlara ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Villa'nın gelmesi Ibra'yı korkutmadı. Barça'da kalıp savaşabilir" diye konuştu.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA