F.Bahçe Liverpool'un elinden kaptı

Cuma 04.06.2010 00:00

İNGİLİZ The Independent gazetesi Liverpool'un Rafa Benitez'i kovarken yerine getireceği teknik direktörü belirlememekle büyük hata yaptığını savundu.

Liverpool ayarında bir takımı en iyi Real Madrid'den gönderilen Manuel Pellegrini'nin çalıştıracağı bildirildi. Mükemmel İngilizcesiyle Pellegrini'nin bu iş için ideal isim olduğu belirtildi. Fakat F.Bahçe'nin baştan çıkarıcı bir teklif yaparak Pellegrini'yi ikna etmeyi başardığı bildirildi.

Pellegrini'nin kaderi F.Bahçe
İspanyol Sport gazetesine konuşan Manuel Pellegrini'nin manejeri Jesus Martinez, F.Bahçeli yöneticilerle bir araya geldiklerini doğruladı. İspanyol menajer, Inter ve Liverpool gibi devlerden de teklifler gelmesine rağmen, Pellegrini'nin F.Bahçe'ye verilen sözünden dolayı, Sarı-Lacivertli ekibe gideceğini doğruladı.

Pellegrini'nin F.Bahçe'den yıllık 5 milyon euro alacağının doğru olup olmadığı sorusuna ise Şilili teknik adamın menajeri net bir cevap vermedi. Martinez şu günlerde süren görüşmeler sonrasında Pellegrini'nin yeni kaderinin F.Bahçe olabileceğini belirtti.

Bu arada Eurosport'un İspanyol versiyonunda Pellegrini'nin menajerinin Perşembe gecesi geç saatlerde İstanbul'a gittiğini ve Cuma günü de iki taraf arasında son detayların konuşulduğunu iddia etti.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA