Fenerbahçe günlüğü

Cumartesi 05.06.2010
Demeter'le 1 yıl daha
Sezonu şampiyonlukla tamamlayan Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı'nda antrenör György Demeter'in sözleşmesi 1 yıl uzatıldı. Fenerbahçe'de 4. sezonuna girmeye hazırlanan Macar hoca, sarı-lacivertlileri tarihinde Devler Ligi'nde ilk kez ilk 16'ya sokmuştu.

Oylar yerli hoca için
Sarı-lacivertli taraftarların sanal buluşma ortamı antu.com'dakiankette, taraftar yerli hoca istiyor.
Bu yönde oy kullananlar çoğunlukta yer alırken (haber yapıldığında yüzde 53.22), yabancı isteyenlerin oranı ise 24.06'da kaldı. 'Daum kalsın' diyenler ise yüzde 22.70.

Özak' tan mesaj
Devlet Bakanı Faruk Nafız Özak, Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı'nın sezonu şampiyon tamamlaması nedeniyle başkan Aziz Yıldırım'a bir kutlama mesajı gönderdi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de başkan Yıldırım'ı benzer bir mesajla tebrik etti.

Coşkulu kutlama
Erkeklerde potanın şampiyonu olan Fenerbahçe Ülkerli oyuncular, zaferlerini doyasıya ve büyük bir coşkuyla kutladılar. Sarı-lacivertliler, Çengelköy'deki bir restoranda teknik heyetin de katıldığı yemekte sezonun stresini atarak gönüllerince eğlendiler.

Janko'nun kararı
Sarı-lacivertlilerin golcü adayları arasında adı geçen Salzburg'lu Marc Janko, transferinin henüz netlik kazanmadığını, kulübünün vereceği karara saygı duyacağını söyledi.
27 yaşındaki Avusturyalı futbolcu, OE24 kanalı için Dünya Kupası'nı yorumlayacak.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN