Çok başarısız değildik

Pazartesi 07.06.2010 17:25

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren futbolcu Deniz Barış, takımın şampiyonluğa ulaşamamasına rağmen bu sezon iki kupada da final oynadığını söyledi.

Deniz, FB TV'de yaptığı açıklamada, ligde ve kupada final oynadıklarını belirterek, ''İkisi de son maçlarda kaybedildi. Çok başarısız bir sezon geçirdiğimizi söyleyemem'' dedi.

Takımın sezon başında ve sonunda çok iyi performans sergilediğini vurgulayan Deniz, ''Sezon ortasındaki puan kayıpları olmasaydı açık ara farkla şampiyon olacaktık'' diye konuştu.

''EMRE'NİN GÖSTERDİĞİ PERFORMANS İNANILMAZ''

Deniz, bir soru üzerine takım arkadaşlarının aleyhinde herhangi bir röportajının olmadığını vurgulayarak, Emre Belözoğlu ve Selçuk Şahin'den övgüyle bahsetti.

Emre'nin gösterdiği performansın inanılmaz olduğunu ifade eden Deniz Barış, ''Buraya kadar gelmemizde yüzde 30-40 Emre'nin payı var. Oyun içindeki agresifliği, orta sahada oyunu yönlendirmesi çok önemliydi. Maç içinde hırsı bize örnek oldu ve bizim de hırsımızın yükselmesini sağladı'' şeklinde konuştu.
Selçuk'u bu sezon çok taktir ettiğini kaydeden Deniz, ''Selçuk sezon ortasına kadar oynamadı. Ancak şans geldiğinde onu iyi kullanıp inanılmaz performans gösterdi'' dedi.
Etiketler Deniz Bar, Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN