Büyük fırsat

Salı 08.06.2010

Real Madrid'in ısrarla Santos'u istemesi Fener'in elini güçlendirdi. Sarı-lacivertliler Ver Van der Vaart'ı, al Andre Santos'u" diyecek

Fenerbahçe'nin fırsat ayağına kadar geldi. Real Madrid'den Van der Vaart'ı transfer ederek orta sahasını güçlendirmek isteyen ve geçen ay futbolcunun menajeriyle İspanya'da bir buluşma gerçekleştiren sarı-lacivertliler, bu transferi her an bitirebilir. Real Madrid'in Andre Santos ısrarını sürdürmesi, hatta La Liga ekibi yöneticilerinin Brezilyalı oyuncunun menajeri Carlos Leita ile bir görüşme yapması Fenerbahçe'nin elini güçlendirdi. İspanyollar, Santos'un gelecek sezon Real Madrid forması giymesine artık kesin gözüyle bakıyor.

ÜZERİNE 5 MİLYON
Bazı haber kaynakları, Real'in Andre Santos'a karşı Fenerbahçe'ye baş döndürücü bir teklif sunmaya hazırlandığını ileri sürüyorlar. Van der Vaart'ı isteyen Fenerbahçe'nin ise bu fırsatı kaçırmayacağı "Al Santos'u, Ver Van der Vaart'ı" diyerek İspanyol ekibine takas teklif edeceği konuşuluyor. Fenerbahçe yönetiminin, Van der Vaart'a karşılık Santos'un yanı sıra 5 milyon euro para teklif etmeye hazırlandığı da gelen haberler arasında yer alıyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN