F.Bahçe'den teklif aldım ama

Salı 08.06.2010 15:47

Antalyaspor'un golcü futbolcusu Necati Ateş, Fenerbahçe'den resmi teklif aldığını, fakat süreç çok uzayıp bir netice olmadığı için tekrar kulübünde kaldığını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde golcü oyuncu Necati Ateş ile anlaştığını duyuran Antalyaspor Kulübü, Hasan Subaşı Tesisleri'nde tecrübeli golcü ile resmi sözleşme imzaladı.

Antalyaspor?la nikâh tazeleyen golcü oyuncu Necati Ateş kendisini 2 yıl daha Antalyaspor'a bağlayan imzayı attı. Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu'nun da hazır bulunduğu imza töreninde Necati Ateş, Antalyaspor'da kaldığı için çok mutlu olduğunu belirtti. ?Mutlu, huzurlu ve çok sevildiğim yerde kalmak beni çok mutlu etti? diyen Necati Ateş, mutluluğu 2 yıllık imzayla pekiştirmenin çok güzel olduğunu kaydetti. Antalyaspor'un önümüzdeki sezon Turkcell Süper Lig'de daha iyi bir yerlerde olması için çabalayacağını ve elinden gereken bütün performansı sergileyeceğini kaydeden golcü, "İnşallah önümüzdeki sene daha iyi bir yerde daha yüksek bir konumda hem benim adıma hem de Antalyaspor adına hayırlısı olsun diyorum. Öncelikle bu imzada çok çaba sarf edildi. İmzada emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Tekrardan Antalyaspor forması giyeceğimden dolayı mutluyum."dedi.

Antalyaspor?la anlaştığı rakam ile diğer kulüplerden gelen rakamlar arasında farklar olduğunu ifade eden golcü oyuncu Necati Ateş, Antalyaspor kulübüyle görüşmeden hiçbir kulüple görüşmediğini ve sözünü yerine getirdiği için de ayrıca mutlu olduğunu söyledi. Ateş, kendisiyle ilgilenen diğer kulüplere de teşekkür etmeyi unutmadı.

Paraların miktarının önemli olmadığını kaydeden Necati Ateş, sözlerini şöyle sürdürdü:

" Rakamlar çok fazla olabilir çok yüksek olabilir, bunlar çok önemli değil önemli olan kazandığım parayla ne kadar huzurlu olduğum önemlidir. Onun içinde böyle bir karar aldım. Benimle ilgilenen diğer bütün kulüplere de ilgilerinden ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah hiç kimseye yanlışlık yapmamışımdır. "diye konuştu.

"FENERBAHÇE SÜREYİ ÇOK UZATTI"

Turkcell Süper Lig'de geçen sezon 12, Ziraat Türkiye Kupası'nda da 5 gol atan golcü oyuncu Necati Ateş, Fenerbahçe'den teklif aldığını belirterek, "Fenerbahçe Kulübü'nden İlhan Ekşioğlu tarafından resmi teklif aldım ve kendisiyle evinde görüştük. Ondan sonraki süreç çok uzadı. Uzadığı içinde bir cevap gelmediği içinde bende bekleme sürecini bıraktım." dedi. ?Beşiktaş'tan herhangi bir teklif aldınız mı?? sorusuna ise Ateş, "Beşiktaş'tan ise herhangi bir teklif almadım."dedi.

Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu ise Necati Ateş'le ilgili şunları söyledi: "48 defa milli takımlar formasını giymiş ve süper ligde çok sayıda gol atmış olan kardeşimiz Necati ile iki sene daha anlaşmış bulunduğumuzdan dolayı çok mutluyum. Kendisi de takımda kalmak için büyük özveride bulundu. Kendisine camiamız adına çok teşekkür ediyorum."

Öte yandan Necati ile birlikte Antalyaspor A2 takımında forma giyen 5 oyuncu İsmail Çetin, Gökhan Yılmaz, Gökhan Korkmaz, Enes Eser ve Halim Demirok'u profesyonel mukavele imzalayarak 5 senelik Antalyaspor takımına dahil etti.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN