Web Sürümüne Geç

Yağmur Fener'i etkilemedi

Salı 08.06.2010 15:13

Fenerbahçe Kulübü, İstanbul'da 2 gündür süren ve özellikle sabah saatlerinde Anadolu yakasında etkili olarak, Kurbağalıdere'nin taşmasına neden olan yoğun yağmur yağışının, alınan önlemler sayesinde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı ve Fenerbahçe Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'ni fazla etkilemediğini açıkladı.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, yoğun yağış nedeniyle taşan Kurbağlıdere'nin yanında bulunan Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda sadece maraton tribününün altındaki otoparkta küçük çaplı bir su birikintisinin meydana geldiği belirtilerek, şu ifadelere yer verildi:

''Bu su da dalgıç pompalarla kısa sürede tahliye edildi. Stat müdürlüğü, yoğun yağışların, zemin yenileme ve alttan ısıtma sistemlerinin yerleştirilmesi çalışmalarına etki etmediğini, bu çalışmaların belirlenen program çerçevesinde devam ettiğini bildirdi. Müdürlük, bazı internet sitelerinde duyurulduğu gibi stadyumdaki soyunma odalarında su baskını meydana gelmediğini de bildirdi. Yağışlardan, Dereağzı'ndaki Lefter Küçükandonyadis Tesisleri de etkilenmezken, stat müdürlüğü yağış tehlikesine karşı aldıkları önlemleri sürdüreceğini duyurdu.''
Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN