"Türkler beni sever"

Çarşamba 09.06.2010 09:28

F.Bahçe USA derneğinin İkinci Başkanı'yla ayak üstü sohbet eden Zlatan Ibrahimovic, 'Yıldırım'ın hayali Ibrahimovic' haberine, 'Türkler beni oldum olası sever' diye espri yaptı

DAVID Villa geldi Ibrahimovic'in tüm keyfi kaçtı. Boşnak asıllı İsveçli futbolcu tatil için Miami'ye gitti. İspanyol El Mundo Deprotivo gaztesinin iddiasına göre Miami'de Carlo Ancelotti ile aynı otelde kalan Ibrahimovic burada İtalyan teknik adamla transfer pazarlığı yaptı. Hem Chelsea, hem Ancelotti, hem de Ibrahimovic bu transfer haberini yalanladı. Fakat İbo'yu, Miami'de gözetim altına alan tek isim Ancelotti değildi.

İbo, kaldığı otelde F.Bahçe USA'nin ikinci Başkanı Ekmel Anda ile de kısa süreli sohbet etti. ABD'de olduğu için pek de ilgi çekmeyen İbo, bir futbolseverle kısa süre de olsa sohbet ettiği için mutlu oldu.

New York'ta yaşayan Anda, Türkiye'de çıkan 'Yıldırım'ın hayali Ibrahimovic' haberlerini İsveçli golcüye aktardı. Sanki soruyu bekliyormuş gibi davranan İbo, 'Türkler beni oldum olası sever zaten' diye espri yaptı.

İBRA'YA 40 MİLYON FEDA OLSUN-TIKLA

Sadece İbo değil, ailesi de F.Bahçelilerin gözetimi altında... Malmö'de yaşayan F.Bahçe İsveç derneği üyelerinden Cevat Yerlikaya, İbo'nun babası Şefik'le Cuma günü arkadaş sohbetinde bir araya geldi. Baba Ibrahimovic'e 'F.Bahçe'nin hayali Ibo, siz ne düşünüyorsunuz' diyerek nabız yokladığı, Baba Ibrahimovic ise 'Oğlum her zaman en iyisini bilir, ben karışmam' dediği belirtildi.. Ayrıca Şefik Ibrahimovic, Türkiye'deki akrabalarının da kendisine sürekli bu soruyu sorduğunu itiraf etti.

İBRAHİMOVİC'İN EN ÖZEL TATİL FOTOĞRAFLARI
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN