Mutu için sağlık raporu

Perşembe 10.06.2010 15:34

Fenerbahçe Mutu’nun menajeri Ioan Becali’ye teklifini iletti. Becali, Fiorentina Menajeri Panteleo Corvino’ya teklifi iletti.

Corvino bu teklifin kabul edilebilir olduğunu belirterek, teklifle ilgili olarak Fiorentina Baş Yöneticisi Sandro Menucci ile son bir değerlendirme yapacaklarını söyledi. Menucci Fiorentina'daki son transfer gündemini Frey, Gilardino ve Mutu'nun durumlarını değerlendirdi.

F.Bahçe, Fiorentina'nın Mutu için Flornasa'daki Memorial Franchi'den aldığı raporu beğenmedi. Rumen oyuncunun kendilerinin belirleyeceği bir hastaneden rapor almasını istedi. Menucci bu istek üzerine çılgına dönerek, F.Bahçe'nin ukalalık yaptığını söyledi.

F.Bahçe ile görüşmelerin Türklerin gerçek kararlarını verene kadar ertelendiğini söyledi. Bu arada Calciomercato News sitesi Fiorentina'nın F.Bahçe'nin 8 milyon euro'luk teklifini geri çevirmemek için Mutu'nun Türklerin istediği bir hastaneden alacağı raporu kabul etmeye hazır olduğunu iddia etti.

Bu arada Corvino'nun Becali ile yaptığı toplantıya tele-konferans yönetimiyle katılan F.Bahçeli yöneticinin 10 milyon euro isteyen Fiorentina yönetimine 7 milyon euro teklif ettiği bildirildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN