Deniz imza attı

Cuma 11.06.2010 14:45

Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Deniz Barış, Antalyaspor ile iki yıllık sözleşme imzaladı.

Antalyaspor tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, kulübün transferlere devam ettiğini bildirdi. Bugün, milli takımın yıllarca formasını giyen, en son Fenerbahçe'de oynayan Deniz Barış ile iki yıllık sözleşme imzaladıklarını kaydeden Akıncıoğlu, ''Deniz Barış, bundan sonraki kariyerine Antalyaspor forması altında devam edecek. Kariyerinden şüphemiz yok. Takıma böyle bir oyuncuyu kazandırdığımız için mutluyuz. Transferlerimiz Pazartesi gününden itibaren devam edecek'' dedi.

Deniz Barış da bir kaç kulüp ile görüştüğünü, ama Mehmet Özdilek ile yaptığı görüşme sonunda Antalyaspor'a gelmeyi tercih ettiğini kaydetti. Barış, şunları söyledi:

''Antalyaspor genç ve dinamik bir takım. Geçen sezon Türkiye Kupası'nda yarı finalde mücadele etti. Ligde de iyi bir konumdaydı. Önümüzdeki sezonun hedefi daha yüksek. Ben de Antalyaspor'un ligde ve kupada daha iyi yerlere gelmesi için katkı sağlamak istiyorum. İlk hedefim İstanbul'da kalmaktı. Çocuklarımın okulu vardı, ancak olmadı. Yurt dışından gelen teklifler de bana göre değildi. Antalyaspor benim için en iyi olanı. Buraya geldiğim için mutluyum.''

Konuşmaların ardından Deniz Barış, kendisini iki yıllığına Antalyasporlu yapan imzayı attı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN