Küçük dev

Cuma 11.06.2010

Her iki kanatta da fırtına! Forvet arkasında ise kaptan Alex'in veliahtı olacak kadar verimli

Miroslav Stoch, futbolun bütün güzelliklerini taşıyan süper bir yetenek. Her iki ayağını da mükemmel kullanabilen 20 yaşındaki yetenek, sağ ve sol her iki kanatta da başarıyla görev yapabiliyor. Stoch'un görev alanı bununla da sınırlı değil. 1.68 boyundaki küçük dev adam, forvet arkasında da yeteneklerini sergileyebilme özelliklerine sahip. Yani, tıpkı kaptan Alex de Souza gibi!

KÂRLI BİR YATIRIM
Alex, gelecek sezon sonunda büyük ihtimalle Fenerbahçe'den ayrılacak. Stoch, sarı-lacivertli ekipte Brezilyalı futbol dehasından doğacak boşluğu da rahatlıkla doldurabilecek yetenekte. Stoch, kârlı da bir yatırım. Fenerbahçe, resmen açıklanmasa da 7 milyon euro'ya Chelsea'den aldığı top cambazı Stoch'u yakın bir gelecekte çok büyük paralar karşılığında Avrupa'nın devlerine de satabilir.

TWENTE'Yİ COŞTURDU
Stoch, geride kalan sezonda kiralık oynadığı Twente'yi Ajax'ın önünde şampiyon yapan isimlerin başında geldi. 10 gol ve 4 asistle takımına büyük katkı yapan süper bücür, Hollanda ligine damga vuran isimlerden oldu.

BENİ KONUŞACAKLAR
Tam bir futbol cambazı olan Stoch, Ronaldinho ve Cristiano Ronaldo hayranı. Slovak yıldız, "Bir gün onlar kadar önemli bir futbolcu olacağım. Herkes beni konuşacak" diyerek büyük hedeflere oynadığını ima etmişti.


STOCH'UN GOLLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


İŞTE MİROSLAV STOCH-TIKLA


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN