Krasic savaşı çıktı

Pazar 13.06.2010 14:51

JUVENTUS'un vaz geçmesiyle Krasic yeniden transfer gündeminin bir numaralı gündem maddesi oldu.

Sırp futbolcuSırbistan Milli takımın kamp yaptığı otelde soruları yanıtladı. Fakat İngiliz, Türk ve İtalyan gazetecilerin soruları sadece transferdi.

Bu Sırp gazetecilerin sinirlerini bozdu. Küçük tartışmalar yaşandı. İlk sözü alan Türk gazeteci, 'F.Bahçe'ye transferinle ilgiline diyeceksin?' dedi. Krasic'in adına söz alan yönetici Boskovic, 'Milos, CSKA'dan ayrılacağını söyledi, başka soru alalım' dedi. Bu kez İtalyan gazeteci, 'Yeni takımın Juventus mu olacak?' dedi. Krasic bu soru üzerine, 'Ben Juventus'da oynamak istediğimi belirtmiştim. Ama henüz net bir kararın verilmemesi benim de canımı sıktı. Müzakereler devam ediyor' dedi.

Bu kez bir İngiliz gazeteci mikrofonu aldı ve 'Arsenal senin için 16 milyon strelin teklif etmiş ne diyeceksin?' dedi. Boskovic öksürerek bu sorunun cevaplanyamacağını bildirdi. Bunun üzerine İngiliz gazeteci omuz silkerek salonu terk etti. Bunun üzerine Boskovic, bu toplantının nezaketen yapıldığını kimseye istedikleri cevapları vermek zorunda olmadıklarını belirtti.

Fotomac.com.tr

Etiketler Krasiç, Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN