Web Sürümüne Geç

  Fenerbahçe günlüğü

  16 Haziran 2010, Çarşamba
  Dert bir değil ki
  Daum'un gönderilmesi halinde yardımcıları Roland Koch, Holger Gehrke, Ayhan Tumani ve Marcel Daum'un da işlerine son verilecek. Ancak bunun maliyeti de Fener'e yüksek olacak. Dört yardımcının tazminatları 1 milyon 100 bin euro tutuyor.

  Yüzde 90 Almanya
  F.Bahçe'nin yeni sezon hazırlık kampını Almanya'da yapacağı yüzde 90 kesinleşti. Bu ayın sonunda Samandıra'da sezonu açacak olan Kanarya, 12 Temmuz'dan itibaren de Almanya'ya geçip hazırlıklarını burada sürdürecek.

  Şevkimiz kırılmaz
  F.Bahçe İkinci Başkanı Nihat Özdemir, yeni sezona sorunsuz gireceklerini belirterek, "Transferlerimiz büyük ölçüde bitecek. Şu anda varmış gibi görünen bazı meseleleri de çözeceğiz. Şevkimizi, heyecanımızı hiçbir şey kıramaz" dedi.

  Hedef final four
  F.Bahçe Ülker'in kaptanı Ömer Onan, Avrupa'da özledikleri başarıyı önümüzdeki sezon yakalayacaklarını iddia etti. Ömer, "Yönetimimiz kadroya süper isimler takviye ediyor. Hedefimiz Eurolig'de final four oynamak" diye konuştu.

  Furkan'a teklif çok
  Kanarya'nın geçen sezon hiç forma giymeyen genç santrforu Furkan Aydın, "Eğer yine oynatılmayacaksam başka bir takıma kiralık gitmek isterim. Teklifler geliyor ancak bu konudaki kararı büyüklerim verecek" dedi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN