Altımı oydular

Perşembe 17.06.2010

"Bugüne kadar herkes arkamdan konuştu. Herkes eteğindeki taşları döksün ve yüzüme konuşsun"

F.Bahçe ile bağı pamuk ipliğine bağlı olan Daum gemileri yaktı!.. Alman hoca dün çok sert açıklamalar yaptı: "Başkan Aziz Yıldırım artık karar versin. Kulübü nasıl yönetecek ve kiminle devam edecek? Başkanla yarın (bugün) her şeyi konuşacağız. Aykut Kocaman mı yoksa ben mi? Bu spekülasyonlar bitmeli. Bunu açıklamaları lazım ki artık herkes yoluna baksın."

1 TRANSFER YAPTIM
"Teknik direktör olarak ipleri elime alamadım. Ben ne zaman transfer konuşmak istediysem Aykut Kocaman yanına iki üç kişi daha alıp beni ikna edip transfere gerek olmadığını söyledi. Hep Kocaman ve arkadaşlarının dediği oluyordu. Geçen sezon sadece 1 transfer yaptım, o da Cristian Baroni. İkibaşlılık yanlış. Herkes eteğindeki taşları dökecek, yüzleşme zamanı geldi."

BENİ SADECE BAŞKAN KOVAR

Gece 22.00'de İstanbul'a gelen Daum şunları söyledi: "Ben buraya mektupla çağırıldım. Hem benim hem de yöneticilerin söylediklerine dikkat etmesi gerekiyor. Aziz Yıldırım dışında kimse kalıp kalmayacağıma karar veremez. Bana 'Kocaman teknik direktör olmayacak' dendi. Durum değişti mi bilmiyorum. Aragones gibi paramı son kuruşuna kadar alacağım diye ısrarım yok."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN