Web Sürümüne Geç

  Daum açıklama yaptı

  18 Haziran 2010, Cuma

  Fenerbahçe ile sancılı bir şekilde yeni sezona devam etme kararı alan Christoph Daum, bugün yeni sezon için yardımcısı Roland Koch ile birlikte mesaisine başlarken, ilginç açıklamalarda bulundu.

  Diğer yardımcısı Ayhan Tumani'nin görevine son verilmesinin ardından tercümansız kalan Daum, Can Bartu Tesisleri'ne gelirken, basın mensuplarına kısa bir açıklamada bulundu.

  Koch ile birlikte önce Türkçe ifadeler kullanan Daum, Türkçe olarak Türkiye ve Fenerbahçe'yi sevdiğini belirterek, ''Türkiye ve Samandıra ikinci vatanım. Bugün çok iş var'' dedi.

  Daha sonra sözlerine Almanca devam eden tecrübeli teknik adam, ''Tekrar Samandıra'dayız. Türkiye ve Samandıra'yı seviyoruz. Ne yapacağımızı göreceğiz. Herkesin iyi yolda çalıştığını düşünüyorum. İyi bir çalışma programı, iyi kaleci ve iyi asistan koç, bunlar başarıdır. Marcel Daum ve Ayhan Tumani harika çalıştılar. Birini göndereceksen bu ben veya Koch olabilir. Aykut Kocaman'ı düşünebilirsin. Bunu anlaması güç. Nedeni ne olabilir ki?'' ifadelerini kullandı.

  Christoph Daum'un yardımcısı Roland Koch ise Türkçe olarak burayı çok sevdiklerini ve yeni sezon için çalışacaklarını dile getirdi.
  Etiketler Fenerbahçe, Daum
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN