Başkan Yıldırım bedavacı

Salı 22.06.2010

"Kendisiyle defalarca konuştum. Alacağımın yüzde 40'ı olan 2.4 milyon euro'yu vermeleri halinde ayrılabileceğimi söyledim ama beni reddetti"

FOX TV'YE KONUŞTU
F.Bahçe'de "görüntü icabı" göreve devam eden Daum, Fox TV'de yayınlanan 'Gündem Futbol' programında bomba açıklamalarda bulundu. Daum, başkan Aziz Yıldırım'dan Kocaman'a, Stoch'tan Hazard'a kadar birçok konuda itiraflarda bulundu. Noktasına ve virgülüne dokunmadan aktarıyoruz:

PARAGÖZ' DEDİLER
Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerle defalarca konuştum. Benim için her fırsatta 'paragöz' yakıştırmasında bulundular fakat ben alacağımın yüzde 40'ı olan 2.4 milyon euro'yu vermeleri halinde ayrılabileceğimi söyledim. Aziz Yıldırım teklifimi reddetti. Çünkü beni bedelsiz göndermek istiyorlardı."

KANADIMI KIRDILAR
Yardımcılarım Ayhan Tumani ve Holgher Gehrke'nin gönderilmesi tamamen beni yıpratmak ve üzerimde baskı oluşturmak için yapılan bir operasyon. Tek kelimeyle kolumu kanadımı kırdılar. Her ikisi de Fenerbahçe için varını yoğunu ortaya koydu. Yapılanlar çok büyük bir saygısızlık."

DAUM BİZİ KANDIRDI
Daum'un çok eleştirilen 3 yıllık sözleşmesinin sırrı ortaya çıktı. Bunu Daum'un istediği, Alman hocanın bu sürede şampiyonluk sözü verdiği kaydedildi. Bir yönetici, "Ona inandık ve güvendik. Delikanlı olan istifa ederdi. Ancak o sadece parayı düşünüyor" dedi.

ELDEN TESLİM ETTİ
Daum, geçen cumartesi günü yaptırdığı sağlık kontrollerinin raporlarını Fenerbahçe'nin anlaşmalı olduğu Kadıköy'deki Acıbadem Hastanesi'ne teslim etti. Burada 2 teste daha tabi tutulduğu öğrenilen Daum, daha sonra Sancaktepe'deki Can Bartu Tesisleri'ne gitti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN