Kuruş vermem

Çarşamba 23.06.2010

Başkan Aziz Yıldırım, tazminatının yüzde 40'ına razı olan Alman teknik adamı, "Sana beş kuruş bile vermem" diyerek fırçalamış!

F.Bahçe'de son iki günde teknik direktör Daum'la ilgili çok enteresan gelişmeler yaşandı. Pazar gecesi Fox TV, Daum'la yapılan bir röportaja yer verdi. Röportajda Daum'un söylediği iddia edilen, "Başkan Aziz Yıldırım'a tazminatımın yüzde 40'ına razı olduğumu söyledim ama onlar bana para vermek istemediler. Stoch 3. sınıf oyuncu. Baş antrenör Aykut Kocaman, ben onun altındayım" şeklindeki sözlerine yer verildi. Ancak Christoph Daum, Fox TV'yi kesin bir dille yalanladı.

'DAUM İNKAR EDİYOR'
Fox'un spor müdürü Bülent Ülgen ise dün NTV Spor'a, "Röportajımızın arkasındayız" dedi. Güvenilir bir kaynak, "Daum inkar etmesin, Sözleşmesinin feshi karşılığında tazminatının yüzde 40'ını (2.4 milyon euro) talep etti. Yıldırım, 'Sana beş kuruş bile yok!' diyerek Daum'u fırçaladı" dedi. F.Bahçe yönetimi, Daum'un sözleşmesini feshetmeleri için Cihan Kamer ve Şekip Mosturoğlu'nun görevlendirilmediğini açıkladı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN