İşte Fener'in bombası

Perşembe 24.06.2010 00:00

Huntelaar, Ibrahimovic, Forlan gibi isimleri basının önüne yem olarak atan F.Bahçe yönetiminin asıl hedefinin M.City’nin küskün yıldızı Emmanuel Adebayor olduğu iddia edildi.

City'nin Torres, Dzeko, Balotelli ve Vucinic gibi santrforlarla ilgilenmesi nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Adebayor'un, İngiliz ekibinden ayrılmak istediği bildirildi.

Geçen sezon 25 milyon sterline City'ye gelen fakat Afrika Kupası sırasında yapılan saldırı nedeniyle yaşadığı moral bozukluğundan sonra bir daha kendisini toparlayamayan Adebayor'un, City'den ayrılarak sürekli oynayabileceği ve kendisini toparlayabileceği bir takıma gitmek istediği belirtildi.

Adebayor'un menajeri Stephane Courbis ile görüşen F.Bahçeli yöneticilerin ilk etapta olumsuz sonuç aldıkları, Courbis'in Sarı-Lacivertli yöneticilere, "Manu, City'de kalmak istiyor" dediği bildirildi.

Fakat City'de özellikle Mancini'nin alınmasını çok istediği Dzeko'nu gelmesiyle Adebayor'a yol görüneceği, F.Bahçe'nin City ile anlaşması durumunda da Adebayor'un Türkiye'ye soğuk bakmayacağı bildirildi.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN