Fenerbahçe'ye gelecek mi?

Cuma 25.06.2010 00:00
Fenerbahçe'nin gündeminde yer alan Eden Hazard, Türkiye'de ilk kez fotomac.com.tr'ye konuştu.

Bucaspor'a gelen Landry Mulemu'yla ilgili bizden bilgi isteyen Le Soir gazetesinden Peter Deconinck'e biz de F.Bahçe'nin ilgilendiği Hazard'ı sorduk.

Babası Thierry ve annesi Carine'nin de futbolcu olduğunu hatırlatan Deconinck, Hazard'a değil ama belki babasına ulaşabileceğini bize aktardı. Dün akşam yapılan bu görüşme sonrası Deconinck, bu sabah saatlerinde maille dönüş yaptı. Hazard ile konuşmayı başardığını ama güzel haberleri olmadığını aktardı.

Tatilini bitiren ve şu anda Belçika'nın Tubize kasabasında annesi ve babasıyla Dünya Kupası maçlarını takip eden Hazard, bakın F.Bahçe ile ilgili neler söylemiş:

"F.Bahçe iyi bir takım. Ama Lille, F.Bahçe'den büyük. Zaten onları UEFA'dan eleyerek bunu gösterdik. Lille'den ayrılacak olursam daha büyük bir takımda forma giymek isterim. Arsenal veya Real Madrid gibi... Bu takımlara gidemezsem Lille'de kalırım. Menajerim benim adıma birçok görüşme yapıyor. F.Bahçe'nin de bunlar arasında yer aldığını biliyorum. Günler neler getirir bilmem ama, F.Bahçe şu anda gitmeyi düşündüğüm bir takım değil"

Şevket Arslan / Fotomac.com.tr

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA